poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

Leczenie trądziku

W Centrum DER-MED leczymy trądzik wykorzystując "systemem skojarzony" polegający na łączeniu kuracji i zabiegów medycznych z kosmetycznym oczyszczaniem i odpowiednią pielęgnacją chorej skóry.
Trądzik jest obecnie bardzo powszechnym schorzeniem pojawiającym się bez względu na wiek. Kiedyś uważano, że dotyka tylko młodzież, obecnie spotykamy coraz więcej pacjentów dojrzałych zgłaszających się do nas z tym problemem. Należy pamiętać, że leczenie trądziku to często długotrwały proces wymagający cierpliwości. Pocieszające jest jednak to, że odpowiednio dobrany system leczenie wykorzystujący np. laser IPL przynosi oczekiwane rezultaty. Doświadczenie naszych lekarzy pokazuje także, że im szybciej zostanie podjęte leczenie tym mniejsze prawdopodobieństwo powstania blizn. Choć i z nimi radzimy sobie bez trudu.

 

EFEKTY ZABIEGU

  • zlikwidowanie stanów zapalnych
  • udrożnienie gruczołów
  • zmniej­sze­nie aktyw­no­ści gru­czo­łów łojowych

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: konsultacja 100zł
Czas: 30 minut
Specjalista: lek. Katarzyna Mierzwińska
  lek. Irmina Janicka
  lek. Agata Zielonka-Kucharzewska

DLACZEGO WYBRAĆ
LECZENIE TRĄDZIKU W DER-MED?

Leczeniem trądziku w naszych gabinetach zajmują się dermatolodzy, którzy uwzględniając przebieg i nasilenie choroby prawidłowo oceniają i dobierają preparaty o działaniu ogólnym i miejscowym. Celem takiej terapii jest unormowanie produkcji łoju (ale nie odtłuszczenie skóry), zapobiegnie reakcjom zapalnym i tworzeniu się ewentualnych blizn.

Najnowsza metoda leczeniu trądziku polega na wykorzystaniu światła. Laserowe leczenie przynosi znakomite rezultaty i je polecamy szczególnie.

Po zlikwidowaniu stanu zapalnego i udrożnieniu gruczołów, problemem mogą być blizny potrądzikowe, w których leczeniu również proponujemy szereg zabiegów. Są to m.in.: różnego rodzaju peelingi medyczne spłycające blizny i likwidujące pozostałe po nich przebarwienia.

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 32 201 02 65 lub napisz e-maila na adres katowice@dermed.pl