Półpermanentna maskara

poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

Półpermanentna maskara – NouveauSCARA

NouveauSCARA to najnowszy tusz do rzęs od Nouveau Lashes. Zabieg aplikacji polega na nałożeniu na naturalne rzęsy pół-permanentnej maskary. Efekt idealnie wytuszowanych, pogrubionych rzęs utrzymuje się przez 3-4 tygodnie. Istotnymi zaletami tego rozwiązania jest wodoodporność i bezzapachowość, a więc produkt jest odpowiedni także dla alergików.

Zabieg polecany jest przede wszystkim kobietom, które mają mocne i długie rzęsy naturalne. NouveauSCARA uwydatni i podkreśli ich naturalne piękno, pozwoli osiągnąć pożądany kolor.

Jeżeli na rzęsach górnych był wykonany zabieg przedłużania, rzęsy dolne można podkreślić za pomocą NouveauSCARY. Zabieg NouveauSCARY można łączyć dodatkowo z liftingiem rzęś LVL, który delikatnie podkręca rzęsy i przygotowuje je do aplikacji. Po usunięciu NouveauSCARY (po 3-4 tygodniach za pomocą specjalnego removera, usuwa ją osoba przeszkolona) można wykonać ponowną aplikację.

EFEKTY ZABIEGU

  • efekt wytuszowanych i pogrubionych rzęs
  • uwydatnienie i podkreślenie naturalnego charakteru rzęs

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: 139zł
Czas:  60 min.
Specjalista: Agata Grabowska
   
   

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 32 201 02 65 lub napisz e-maila na adres katowice@dermed.pl