Trwałe usuwanie cellulitu EFFEBI

poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

Trwałe usuwanie cellulitu EFFEBI

Zastanawiasz się jak usunąć cellulit i pozbyć się się go raz na zawsze? Przedstawiamy EFFEBI najnowocześniejszy i najskuteczniejszy system do usuwania cellulitu, dzięki któremu zapomnisz o pomarańczowej skórce. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów z cellulitem w średnim i zaawansowanym stadium. EFFEBI to technologia przyszłości - jeden zabieg - trwały efekt.

NA CZYM POLEGA USUWANIE CELLULITU?

Usuwanie cellulitu EFFEBI polega wprowadzeniu podskórnie kaniuli wraz z ultradźwiękami niskiej częstotliwości za których pomocą, rozbijane są komórki tłuszczowe i złogi odpowiedzialne za powstawanie cellulitu. Urządzenie niszczy również zwłóknienia tkanki łącznej, która odpowiada za gładkość i jędrność skóry. Połączone działanie mechanicznych ruchów kaniuli i ultradźwięków sprzyja formacji kolagenu typu 2 i 3, poprawiając napięcie i wygląd skóry.

DLACZEGO EFFEBI?
Ponieważ trwale usuwa cellulit oraz eliminuje efekt pomarańczowej skórki . Zabieg wykonywany jest ambulatoryjnie, w znieczuleniu miejscowych, dzięki czemu pacjent bezpośrednio po zabiegu wraca do codziennej aktywności. Procedura jest małoinwazyjna i bardzo szybka. Zabieg trwa od 20-40 min Już pojedynczy zabieg daje doskonały rezultat. W przypadku zaawansowanego problemu zabieg można powtórzyć.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • patologia naczyń krwionośnych
  • kardipatia
  • cho­rby serca
  • rozrusznik serca
  • pacjenci w trakcie leczenia nowotworów
  • stany zapalne
  • ciąża

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: od 1500  zł
Czas trwania: 20- 40 min
Znieczulenie: tak, miejscowe
Specjalista: lek. Robert Wilk
   
   

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 32 201 02 65 lub napisz e-maila na adres katowice@dermed.pl