Centrum DER-MED Facebook Instagram

ClearLift – jeden laser na wiele niedoskonałości! Katowice

ClearLift – jeden laser na wiele niedoskonałości! Katowice

Zabieg w kategoriach:

Zabiegi laserowe ClearLift – jeden laser na wiele niedoskonałości! Katowice

ClearLift to laser frakcyjny, czyli…

Niedoskonałości, takie jak utrata sprężystości skóry, nierównomierny koloryt, czy zmarszczki można skutecznie zredukować, a nawet całkowicie usunąć za pomocą urządzeń laserowych. Metoda taka cieszy się ogromnym uznaniem wśród kobiet i mężczyzn głównie ze względu na nieinwazyjność w połączeniu z genialnymi efektami. 

To właśnie wspomniane ograniczenie ingerencji w tkanki sprawia, że na zabieg laserowy decyduje się coraz większe grono Pacjentów. Co wyróżnia laser ClearLift? Jeszcze wyższy stopień bezpieczeństwa i zmniejszenie dyskomfortu podczas zabiegu do minimum! 

ClearLift to laser frakcyjny, co oznacza, że jego promienie docierają wybiórczo do pożądanej warstwy skóry i nie wywołują przerwania ciągłości naskórka. Urządzenie takie określane jest jako laser nieablacyjny, ponieważ nie wywołuje ablacji, czyli wspomnianego uszkodzenia skóry.    

Ból w trakcie zabiegu laserowego jest w tym przypadku ograniczony do minimum. Praktycznie bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, bez okresu rekonwalescencji, za to z widocznymi rezultatami. Po zabiegu należy jedynie zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry i chronić ją przed słońcem i zanieczyszczeniami. 

 

Laser ClearLift – dla kogo jest przeznaczony?

Zdecydowaną zaletą lasera frakcyjnego jest jego niezwykła wszechstronności. Nie chodzi jedynie o zastosowanie do redukcji wielu defektów urody, ale także o możliwość wykorzystania u osób w każdym wieku i z różnym fototypem cery.

Laser ClearLift emituje bardzo krótkie impulsy o wysokiej energii, dzięki czemu doskonale łączy bezpieczeństwo ze skutecznością. Zabieg może więc obejmować także delikatne okolice oczu, ust i nosa. 

Jakie są wskazania do liftingu laserem ClearLift?

Laser ClearLift stosowany jest do kompleksowej poprawy wyglądu twarzy, dekoltu, szyi i dłoni. Za pomocą tej nowatorskiej technologii można wyeliminować wiele niedoskonałości jednocześnie lub skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia. 

W zależności od potrzeb i widoczności oznak starzenia zabieg laserowy może być powtarzany. Niemniej jednak już pierwsza sesja sprawia, że skóra staje się pełna blasku i piękniejsza. Jest to doskonała nieinwazyjna metoda dedykowana osobom w różnym wieku, z problemami takimi jak:

  • utrata jędrności,
  • zmarszczki,
  • fotouszkodzenia,
  • skóra poszarzała, pozbawiona witalności. 

 

Efekty, jakie możesz uzyskać po zabiegu ClearLift 

Naturalna poprawa kondycji skóry twarzy – tak można nazwać rezultaty zabiegu laserem frakcyjnym ClearLift. Co kryje się pod tym określeniem? Efekty, takie jak:

  • wygładzenie cery;
  • wyrównanie kolorytu, nadanie skórze blasku i promienności;
  • poprawa napięcia i uniesienia skóry,
  • zwężenie porów.

 

Dowiedz się więcej na temat skuteczności lasera frakcyjnego ClearLift na naszej stronie lub skorzystaj z konsultacji ze specjalistą, który udzieli Ci informacji na temat dostępnych metod stosowanych w naszym Centrum DER-MED

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice