Centrum DER-MED Facebook Instagram

Endermologia i Storz Medical D-Actor – ujędrnianie na 6! Katowice

Endermologia i Storz Medical D-Actor – ujędrnianie na 6! Katowice

Zabieg w kategoriach:

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki Endermologia i Storz Medical D-Actor – ujędrnianie na 6! Katowice

Lato już za pasem, dlatego warto pomyśleć o skutecznej terapii, która ujędrni ciało i sprawi, że cellulit stanie się niewidoczny. Proponowane przez nas zabiegi to połączenie endermologii i Storz Medical – naszym zdaniem najskuteczniejszy i najmniej inwazyjny sposób na przywrócenie jędrności!

 

Skoncentrowana moc ujędrniania

Zabiegi łączone to skuteczne terapie, z których warto skorzystać, gdy zależy nam na czasie i najwyższej skuteczności. Endermologia LPG oraz Storz Medical to zgrany duet jeśli chodzi o usuwanie cellulitu i ujędrnianie. Endermologia to masaż podciśnieniowy, który napina skórę i modeluje sylwetkę, z kolei Storz Medical wykorzystuje falę akustyczną, która po mistrzowsku redukuje “pomarańczową skórkę”.

Plan terapii łączonej ustalany jest podczas konsultacji z fizjoterapeutą przed zabiegiem. Specjalista ustala liczbę i częstotliwość zabiegów potrzebnych do uzyskania optymalnych efektów. Zabiegi wykonuje się co 2-3 dni. Dzięki połączeniu dwóch metod możliwe jest zmniejszenie liczby zabiegów w porównaniu do monoterapii. Przeczytaj, na czym polegają obie procedury.

Fitness dla skóry, czyli endermologia

Endermologia to mało inwazyjny zabieg modelowania sylwetki polegający na zastosowaniu masażu mechanicznego z równoczesnym podciśnieniem. Zabieg oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną. W naturalny sposób stymuluje metabolizm komórkowy. Endermologia działa w trzech wymiarach:

  • ujędrnia skórę dzięki pobudzaniu produkcji kolagenu, elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego w skórze,
  • redukuje miejscowo zlokalizowaną, oporną na odchudzanie tkankę tłuszczową,
  • wygładza cellulit.

Zabieg endermologii przeważnie trwa około 35 minut. Na ciało zakładany jest specjalny kostium ochronny. Następnie wykonywany jest masaż mechaniczny przy zastosowaniu dwóch elektronicznie sterowanych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze i działających w połączeniu z podciśnieniem. Rolki masują skórę ruchem obrotowym wokół własnych osi, a także przesuwają się względem siebie.

Storz Medical – usuwanie cellulitu falą uderzeniową

Fala uderzeniowa to pierwsza nieinwazyjna metoda redukcji cellulitu i odmładzania zwiotczałej tkanki łącznej o tak wysokiej skuteczności. Sprawdza się w usuwaniu nawet najbardziej zaawansowanych postaci cellulitu. Urządzenie Storz Medical emituje falę uderzeniową o wysokiej energii, która w organizmie przekształca się w aktywność chemiczno-biologiczną. Efektem terapii jest poprawa gęstości skóry, odbudowa naturalnej elastyczności tkanki łącznej, dotlenienie i ukrwienie tkanek oraz redukcja problemów metabolicznych powodujących cellulit (zmniejszenie retencji wody, pobudzenie wymiany komórkowej). Fala akustyczna przyczynia się do wyraźnej i długotrwałej poprawy kondycji skóry.

Jak wzmocnić efekty zabiegów?

Zarówno po zabiegu endermologii, jak i Storz Medical należy przestrzegać zaleceń profilaktycznych, aby uzyskać najbardziej optymalne efekty terapii i uniknąć efektów niepożądanych. Zalecane jest:

  • wypijanie 2,5 litra płynów dziennie w postaci wody mineralnej niegazowanej, naparów ziołowych, soków owocowych i warzywnych,
  • stosowanie lekkiej i zbilansowanej diety,
  • aktywność fizyczna.

Oba zabiegi są małoinwazyjne i bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Nasi specjaliści dbają o komfort i dobre samopoczucie zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu. Zainteresowała Cię terapia przedstawiona w powyższym artykule? Zapraszamy do kontaktu: https://katowice.dermed.pl/

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice