Centrum DER-MED Facebook Instagram

Kriolipoliza CoolTech – sylwetka gotowa na lato! Katowice

Kriolipoliza CoolTech – sylwetka gotowa na lato! Katowice

Zabieg w kategoriach:

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki Kriolipoliza CoolTech – sylwetka gotowa na lato! Katowice

Ciało, w którym czujemy się dobrze i swobodnie to nie tylko kwestia wyglądu zewnętrznego.

Jest to istotne przede wszystkim w kontekście naszej pewności siebie, samooceny i poczucia komfortu. Niestety, często nawet regularna aktywność fizyczna i zdrowa dieta nie wystarczają by usunąć oporną tkankę tłuszczową. Oto sposób naszych specjalistów z Centrum DER-MED – zabieg CoolTech! Czym jest i jak może Ci pomóc?

 

Pomóż swojej sylwetce – postaw na wsparcie specjalistów

Owszem, wygląd ciała nie jest podstawą, na której powinniśmy opierać wspomnianą wyżej samoocenę – warto mieć do tego zdrowy dystans. Nie zmienia to jednak faktu, że czasami z pozoru niewielkie nawet zmiany estetyczne potrafią zdziałać cuda! Jeśli więc możemy sobie pomóc, dlaczego nie? Często wkładamy przecież wiele wysiłku w treningi i zbilansowany sposób żywienia – nie widząc oczekiwanych rezultatów łatwo stracić motywację. Oczywiście, zdrowy styl życia pozostaje podstawą i nawet po zastosowaniu specjalistycznych zabiegów powinniśmy go prowadzić, ale niektóre obszary ciała są na niego niezwykle oporne. To właśnie przede wszystkim dla takich osób wskazany jest zabieg kriolipolizy CoolTech, który wykonujemy w naszym katowickim Centrum DER-MED!

Kriolipoliza CoolTech to alternatywa dla standardowych zabiegów odsysania tłuszczu. Jest ona mniej inwazyjna, a przeprowadzenie samego zabiegu podlega precyzyjnej kontroli – wszystko to sprawia, że zgłaszające się do nas osoby są żywo zainteresowane tym sposobem zadbania o swoją sylwetkę. Mowa przede wszystkim o wyszczupleniu takich obszarów ciała, jak:

  • brzuch
  • uda – zarówno ich wewnętrzna, jak i zewnętrzna część
  • boczki
  • ramiona
  • a nawet tak delikatne miejsce, jak podbródek!

Co warto wiedzieć o przebiegu kriolipolizy?

Przed samym zabiegiem pomiarowi podlega grubość tkanki tłuszczowej, co pozwala na odpowiednie ustawienie parametrów urządzenia. Zgadza się, każdy zabieg jest w pełni zindywidualizowany – pozwala to zarówno zapewnić bezpieczeństwo pacjentom, jak i zmaksymalizować efekty.

Kiedy już sprzęt zostanie zaprogramowany, a membrana jest założona, zaczynamy przykładanie specjalnego aplikatora do miejsca, które chcemy wysmuklić – zasysa on skórę i poddaje chłodzeniu (zwykle do około -6°C bądź -8°C). To właśnie działanie niskiej temperatury skutkuje uszkodzeniem tkanki tłuszczowej i finalnie pozbyciem się z organizmu martwych już komórek tłuszczowych (w konsekwencji naturalnych procesów, jakie zachodzą w ciele). Co istotne, technologia ta nie powoduje uszkodzenia okolicznych tkanek, co możliwe jest dzięki odpowiedniej różnicy temperatur.

CoolTech – rozwiewamy wątpliwości!

  • Do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów wystarczy nawet jeden zabieg. Kiedy widoczne są pierwsze rezultaty? Cóż, biorąc pod uwagę wspomniane wyżej naturalne procesy, które muszę po prostu trochę potrwać, na pełnię efektów warto chwilę poczekać. Będą się one pogłębiać nawet przez okres trzech miesięcy.
  • Zabieg trwa nieco ponad godzinę, a zaraz po nim możesz opuścić nasze Centrum DER-MED i wrócić do swoich codziennych aktywności. Dostaniesz oczywiście wskazówki, jak należy pielęgnować ciało po kriolipolizie, a w razie wszelkich pytań, zawsze możesz się z nami skontaktować – nie pozostawiamy zgłaszających się do nas osób bez należytego wsparcia!
  • Jak każdy zabieg kosmetyczny, wyszczuplanie technologią CoolTech także ma swoje przeciwwskazania. Należy do nich m.in. tatuaż w miejscu, które chcemy poddać kriolipolizie, żylaki, ciąża lub okres laktacji, choroby nowotworowe, opalenizna, stany zapalne skóry, świeże blizny, np. po cesarskim cięciu i inne – warto podejść do tego na spokojnie, przed zabiegiem wszystko zostanie omówione ze specjalistą.
  • Co równie ważne, na dzień przed zabiegiem nie powinno się spożywać alkoholu – zresztą nie tylko wtedy. Unikanie używek jest jednym z elementów zdrowego stylu życia. To właśnie on pozwala zintensyfikować rezultaty zabiegu CoolTech i cieszyć się nimi przez kolejne lata – bo przyjemność z bycia we własnej skórze należy się każdemu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu CoolTech i sprawdzić, czy będzie on w Twoim przypadku najlepszym wyborem, umów się na konsultację w naszym Centrum DER-MED w Katowicach: https://katowice.dermed.pl/pl/kontakt/

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice