Centrum DER-MED Facebook Instagram

Wszechstronny zabieg odmładzający – poznaj działanie Titan! Katowice

Wszechstronny zabieg odmładzający – poznaj działanie Titan! Katowice

Zabieg w kategoriach:

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki Kosmetyka pielęgnacyjna Wszechstronny zabieg odmładzający – poznaj działanie Titan! Katowice

Utrata jędrności to jedna z najbardziej nieprzyjemnych oznak starzenia, która co więcej przyczynia się do powstawania zmarszczek i nieestetycznych fałdek na twarzy i ciele. Jeśli uważasz, że nadeszła pora na zabiegi odmładzające lub chcesz profilaktycznie wzmocnić i poprawić elastyczność skóry – dowiedz się więcej na temat urządzenia Titan!

Dlaczego skóra traci jędrność? 

Napięta i elastyczna skóra niestety jest domeną tylko osób bardzo młodych. Nieliczne kobiety mogą cieszyć się pięknym ciałem i cerą przez długie lata. U większości sieć włókien kolagenowych ulega osłabieniu już po 30. roku życia.

Proces starzenia, choć następuje stopniowo, może być widoczny bardzo wcześnie, a pierwsze oznaki zwykle dotyczą właśnie spadku naturalnego napięcia skóry. Za przyczyny zmniejszenia jej gęstości uznaje się czynniki, takie jak m.in.:

 • spadek poziomu kolagenu i elastyny;
 • zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej;
 • nadmierne rozciągniecie włókien kolagenowych, do czego przyczyniają się m.in. wahania wagi;     
 • narażenie na szkodliwe czynniki środowiskowe, np. zanieczyszczenia, dym papierosowy;
 • zaburzenia mikrokrążenia tkankowego, przez co skóra jest słabo odżywiona;
 • niedostateczne nawilżenie;
 • narażenie ciała na działanie promieni słonecznych. 

 

Titan – sposób na odmłodzenie twarzy i ciała 

Zmiany w wyglądzie skóry mają charakter postępujący. Współczesna kosmetyka oferuje jednak metody, które pozwalają nie tylko na spowolnienie procesów starzenia, ale mogą również odmłodzić skórę o wiele lat. 

Jednym ze sposobów na spektakularną poprawę wyglądu jest zabieg Titan, czyli ujędrnienia i napięcia wybranych partii ciała. Urządzenie to dociera do głębokich warstw skóry i intensywnie odbudowuje jej podporę, m.in. włókna kolagenowe.  

Zabieg twarzy i ciała za pomocą promieni urządzenia Titan zyskał miano bezpieczniejszej alternatywy dla bardziej inwazyjnych metod. Za pomocą tego zabiegu możemy poradzić sobie z problemem utraty sprężystości bez ingerencji chirurga, stosowania nici, czy implantów i wypełniaczy.  

 

W czym tkwi skuteczność nieinwazyjnego zabiegu Titan? 

Fale podczerwone, które docierają do warstwy skóry odpowiedzialnej za utratę napięcie – to dzięki nim możliwe jest uzyskanie efektu naturalnego liftingu. Urządzenie Titan emituje wspomniane fale na głębokość kilku milimetrów powodując kontrolowane rozgrzanie tkanek. 

Działanie termiczne ma zbawienny wpływ na kondycję skóry, ponieważ pod jego wpływem dochodzi do:

 • obkurczenia włókien kolagenowych; 
 • podrażnienia komórek kolagenu, które rozpoczynają przebudowę, dzięki czemu tworzą się nowe włókna;
 • pobudzenia tkanek, co skutkuje poprawą ukrwienia, dzięki czemu skóra stopniowo staje się lepiej odżywiona i zregenerowana. 

 

Ujędrnianie twarzy – efekty po zabiegu Titan

Za pomocą urządzenia Titan można poprawić wygląd twarzy lub jej wybranej partii. Wysoki profil bezpieczeństwa pozwala na zastosowanie urządzenia także w delikatnych miejscach, np. na okolicę oczu i skórę wokół ust. 

Efekt naturalnego wypełnienia i napięcia skóry okazuje się szczególnie pożądany w przypadku problemów, takich jak:

 • opadające policzki,
 • zmarszczki na twarzy,
 • wiotka skóra podbródka i linii żuchwy,
 • utrata sprężystości i zmarszczki na szyi i dekolcie. 

Intensyfikacja procesów przebudowy włókien kolagenowych pozwala uzyskać nie tylko efekty napięcia skóry, ale także redukcji zmarszczek i nierówności. Skóra zyskuje świeży wygląd, jest promienna i jednolita. 

 

Które partie ciała można ujędrnić urządzeniem Titan?

Możliwość dotarcia do głębokich tkanek sprawia, że zabieg Titan może być przeprowadzony także na partiach ciała, które cechują się grubszą warstwą skóry. Urządzenie stosowane jest zarówno w przypadku miejscowej utraty jędrności, jak i w celu modelowania większych obszarów, jak:

 • pośladki,
 • uda, 
 • brzuch,
 • ramiona. 

Zabieg urządzeniem Titan zalecany jest nie tylko dla kobiet z widocznymi oznakami starzenia, ale również dla tych, które szukają metod profilaktycznych. Więcej na temat zabiegów odmładzających znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź lub już teraz skontaktuj się z Centrum DER-MED!

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice