• English

5 najlepszych zabiegów, dzięki którym zadbasz o siebie od stóp po czubek głowy!

5 najlepszych zabiegów, dzięki którym zadbasz o siebie od stóp po czubek głowy!

Szeroki wybór zabiegów medycyny estetycznej sprawia, że czujesz się zagubiona?

Oto 5 ciekawych zabiegów, które możesz wybrać z bogatej oferty Centrum DER-MED, aby zadbać o swój wygląd kompleksowo!

  • Laserowe zamykanie naczynek

Pękające naczynka (tzw. pajączki) szczególnie upodobały sobie kobiece łydki i stopy. Przyczyn powstawania rozszerzonych naczynek jest wiele, m.in. zaburzenia hormonalne, nadciśnienie czy wrodzona wrażliwość naczyń krwionośnych. Dolegliwości wzmagane są przez wysokie obcasy noszone przez wiele godzin oraz siedzący lub stojący tryb życia. Laserowe zamykanie naczynek to skuteczne rozwiązanie problemu z pajączkami na nogach. Zabieg wykonywany jest za pomocą precyzyjnego lasera Alma Harmony XL PRO. Jego moc dobierana jest indywidualnie w zależności od stopnia uszkodzenia naczyń krwionośnych. Zabieg ten jest skuteczny tylko w przypadku popękanych naczynek (pajączków). W przypadku bardziej zaawansowanych zmian, czyli żylaków, lepiej sprawdza się skleroterapia.

  • Powiększanie pośladków własnym tłuszczem

Jeśli marzysz o większych, jędrniejszych i podniesionych pośladkach, to jest to powiększanie pośladków własnym tłuszczem jest najlepszym sposobem, żeby to osiągnąć. Zabieg ten składa się z dwóch etapów:

  • liposukcja wodna Body Jet – odessanie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, ud, kolan lub ramion,
  • powiększanie pośladków własnym tłuszczem – przeszczepienie tkanki tłuszczowej do pośladków.

Własna tkanka tłuszczowa to najbardziej naturalny i bezpieczny materiał wypełniający, który może posłużyć do modelowania sylwetki. Tkanka tłuszczowa pobierana przez system Body Jet jest nieuszkodzona i charakteryzuje się dużą żywotnością, dzięki czemu efekty zabiegu są bardzo naturalne i długotrwałe.

  • Lifting biustu za pomocą endermologii LPG

Endermologia LPG to masaż podciśnieniowy, nazywany też lipomasażem. Łączy w sobie przyjemne z pożytecznym – pozwala się zrelaksować i poprawić kondycję skóry. Lifting biustu za pomocą endermologii LPG polega na delikatnym masowaniu piersi specjalną głowicą zasysającą i rolującą jednocześnie. Głowica podciśnieniowa wyposażona jest w rolki, które oddziałują na skórę i podskórną tkankę łączną. Skóra zostaje pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny – piersi stają się jędrniejsze, gładsze i młodsze.

  • Usuwanie podwójnego podbródka za pomocą CoolTech

Zabieg usuwania podwójnego podbródka za pomocą urządzenia CoolTech polega na wywołaniu zjawiska kriolipolizy – tkanka tłuszczowa schładzana jest do bardzo niskiej temperatury, co powoduje jej kontrolowane uszkodzenie, bez szkody dla sąsiadujących tkanek. Martwe komórki tłuszczowe, w naturalnym fizjologicznym procesie, zostają usunięte z organizmu. Efekty widoczne są już po dwóch tygodniach, ale pogłębiają się do trzech miesięcy. W zasadzie wystarczy jeden zabieg, aby osiągnąć wyraźne rezultaty, jednak jeśli nie są one satysfakcjonujące, zabieg można powtórzyć po 6 tygodniach.

  • Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia igłowa to doskonała metoda przeciwdziałania wypadaniu włosów i wspomagania leczenia łysienia. Mezoterapia skóry głowy polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji leczniczych (nazywanych koktajlami) bezpośrednio w owłosioną skórę głowy. Koktajle stosowane w mezoterapii skóry głowy pobudzają mieszki włosowe do wzrostu. Substancje te nie przechodzą do układu krążenia, ale działają miejscowo, powoli rozchodząc się w skórze i poprawiając kondycję włosów.

Jeśli zainteresował Cię któryś z przedstawionych zabiegów, to już dziś umów się na wizytę w naszej klinice. Dokładne opisy wszystkich zabiegów znajdziesz na stronie Centrum DER-MED.