• English

Depilacja w ujęciu męskim w Centrum DER-MED

Depilacja w ujęciu męskim w Centrum DER-MED

Pewnym jest, że depilacja nie dotyczy już wyłącznie celebrytów i sportowców. Ze względu na komfort i higienę decyduje się na nią coraz więcej mężczyzn.

W Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED w Katowicach przeprowadzamy kompleksową depilację laserową oraz depilację woskiem dla mężczyzn. Innowacyjne metody depilacji pozwalają na osiągnięcie trwałych efektów w krótkim czasie.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację?

Na owłosieniu szybciej gromadzi się pot, a z nim bakterie, które sprawiają, że znacznie dłużej utrzymuje się przykry zapach. Między innymi dlatego depilacja to rozwiązanie wygodne, szczególnie dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Nierzadko decydują się oni na usunięcie włosków z całego ciała. Dla biznesmenów i mężczyzn, dla których wygląd jest szczególnie ważny, usuwanie owłosienia jest po prostu oznaką elegancji i dbałości. Zdania kobiet na temat tego, czy mężczyzna powinien się depilować są podzielone, choć coraz więcej pań docenia gładką skórę u swoich partnerów. Decyzja o depilacji powinna być motywowana indywidualnymi upodobaniami. Poza twarzą, panowie coraz częściej pozbywają się owłosienia pach, miejsc intymnych (wyróżnia się depilację klasyczną i tzw. boyzilian), a także ramion, nóg, klatki piersiowej i pleców.

Jaką metodę usuwania owłosienia wybrać?

Istnieje kilka metod usuwania włosków. Jedne z nich są bardziej, inne mniej bolesne. Niektóre zapewniają długotrwały komfort, pozostałe muszą być często powtarzane. Tradycyjne golenie to sposób szybki, ale wywołujący ból i podrażnienia. Efekty golenia utrzymują się bardzo krótko, nie zaoszczędzimy więc na nim czasu. Bardziej nowoczesne rozwiązania są pozbawione niektórych z tych wad. Współczesna depilacja laserowa jest zupełnie bezbolesna. Zabieg nie wywołuje podrażnień i skutków ubocznych, a rezultatami można cieszyć się przez długi czas.

W Centrum DER-MED wykonujemy 2 rodzaje depilacji: laserową, wykorzystującą laser LightSheer Duet i z użyciem wosku. Przy wyborze odpowiedniej metody powinieneś kierować się tym, jaką barwę i długość mają Twoje włoski, tym które okolice ciała zamierzasz depilować, jakich efektów oczekujesz i ile czasu zamierzasz poświęcić zabiegowi usuwania owłosienia. Możesz poradzić się naszego specjalisty, który pomoże wybrać najlepszą metodę dla Ciebie.   

Depilacja laserowa w Centrum DER-MED

Nasi specjaliści do depilacji męskiej używają lasera diodowego Light Sheer DUET. Urządzenie czyni zabieg niezwykle skutecznym, bezbolesnym i jest w stanie usunąć owłosienie z trudno dostępnych miejsc. Procedura jest w pełni bezpieczna, nie wiąże się z żadnymi efektami niepożądanymi i nie wymaga podawania znieczulenia. Depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, których skóra źle znosi podrażnienia po innych metodach usuwania owłosienia oraz dla alergików.

Depilacja woskiem w Centrum DER-MED

W Centrum DER-MED do depilacji wykorzystujemy australijski wosk Lycon. Wosk Lycon jest sporządzony z naturalnych substancji, takich jak olejki aromaterapeutyczne i żywice. To substancja całkowicie bezpieczna dla skóry. Za pomocą depilacji woskiem możesz pozbyć się owłosienia bezboleśnie, nawet z najwrażliwszych okolic ciała. Zaletą tej metody jest fakt, że wosk jest w stanie usunąć nawet najkrótsze włoski. Dodatkowym efektem depilacji woskiem jest nawilżenie skóry. Zabieg przeprowadza doświadczony specjalista, dzięki czemu możesz być pewien, że osiągniesz satysfakcjonujące efekty.

Odwiedź nasze Centrum DER-MED i umów się na zabieg depilacji laserowej lub depilacji woskiem.