• English

… dla Ciebie zatrzymamy czas

… dla Ciebie zatrzymamy czas

Stwierdzenie, że żyjemy szybko nie jest żadnym odkryciem. Każdy z nas odczuwa brak godziny czy dwóch w ciągu doby. Obowiązki służbowe czy rodzinne pochłaniają dużo energii oraz czasu. Jak zatem zadbać o siebie?

Na dobrym wyglądzie zależy każdemu. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w medycynie i chirurgii estetycznej pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów przy małej inwazyjności zabiegów w jeszcze krótszym czasie. Jednym słowem możemy dbać o siebie nie zmieniając rytmu naszego codziennego życia.

Profilaktyka przeciwstarzeniowa i regeneracja? Naturalnie, w niecałą godzinę

Naturalnie wyglądająca, młoda i zdrowa skóra jest zawsze modna i pożądana. Jak osiągnąć taki efekt w ciągu niecałej godziny? Medycyna regeneracyjna, wykorzystywana w ramach medycyny estetycznej, to nowa generacja zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej. Zarówno osocze jak i fibrynę uzyskuje się z krwi pacjenta. Są to substancje w 100 proc. hipoalergiczne. Zabiegi z ich wykorzystaniem rewitalizują skórę twarzy, niwelują zmarszczki, poprawiają koloryt. Dają efekt wypełnienia. Jak działają? Osocze i fibryna bogatopłytkowe regenerują tkankę od wewnątrz inicjując procesy naprawcze skóry, a także stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Są także świetnym uzupełnieniem laseroterapii dając doskonały rezultat i poprawiając jakość i wygląd skóry.

Bez nadmiaru skóry powiek górnych w jedną godzinę i piętnaści minut

Opadające górne powieki to nie tylko problem estetyczny, ale i zdrowotny. Dodają nam lat, ograniczają pole widzenia, a twarz zyskuje charakterystyczny „smutny wygląd”. Laserowa blefaroplastyka jest rozwiązaniem tego problemu. Wyróżnia ją mała inwazyjność, szybka rehabilitacja oraz brak hospitalizacji. Sam zabieg trwa ok 1,15 godz. W przeciwieństwie do zabiegu chirurgicznego wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Jakie są efekty zabiegu? Przede wszystkim trwałe. Wykonujemy jeden zabieg, podczas którego trwale usuwamy nadmiar skóry. Twarz zyskuje odmieniony, młody wygląd bez „smutnego wyrazu”. Poprawia się także pole widzenia.

Idealna proporcja w trochę ponad dwie godziny

Samo słowo „liposukcja” wielu kojarzy się z poważnym zabiegiem oraz szpitalem. Jeżeli jednak dodamy „wodna” uzyskamy małoinwazyjny zabieg, który pozwala usunąć niechcianą tkankę tłuszczową z newralgicznych miejsc i… reimplantować ją do piersi lub pośladków! Podczas jednego zabiegu uzyskamy podwójny efekt. Kształtne piersi czy pośladki oraz zgrabną talię, brzuch czy uda. Cały zabieg trwa ponad dwie godziny, a po jego zakończeniu klient udaje się do domu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, nie wymaga hospitalizacji.

Dziś potrzebujemy czegoś więcej niż „zwykły zabieg” potrzebujemy zabiegu skutecznego, bezpiecznego, ale i takiego, który nie komplikuje naszego życia. Nie wyłącza nas z codziennych czynności i nie ogranicza.

Czas jest dla każdego z nas bardzo cenny. Dlatego… dla Ciebie zatrzymamy czas. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Jesteśmy dla Was od 1999 roku.

Szczegóły zabiegów znajdą Państwo na www.dermed.pl