• English

Endermolift – zatrzymaj starzenie!

Endermolift – zatrzymaj starzenie!

Zadbaj o twarz, szyję i dekolt, pozbądź się objawów starzenia. Poznaj innowacyjny zabieg endermolift i pobudź produkcję kolagenu oraz elastyny!

Chcesz zachować młody i promienny wygląd twarzy? Poprawić fakturę skóry i owal twarzy? Nie czekaj aż czas zrobi swoje i zadbaj o twarz, szyję i dekolt. Sprawdź, jakie efekty daje innowacyjny Endermolift!

Masaż mechaniczny dla Twojej twarzy

Zabieg endermolift przeznaczony jest dla osób, które w szczególny sposób chcą zadbać o twarz, szyję i dekolt. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku skóry dojrzałej u osób, które chcą zachować młody wygląd. Jeżeli widzisz pierwsze oznaki starzenia, sprawdź jak sprawić, aby skóra wciąż wyglądała młodo. Endermolift to szczególnie delikatna i całkowicie naturalna metoda stymulacji wrażliwej skóry. Na zabieg serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które w nieinwazyjny sposób chcą podtrzymać piękny i młody wygląd skóry twarzy.

Sposób na wrażliwą skórę twarzy

Zabieg wpływa na przyczyny utraty gęstości skóry dzięki wielowymiarowej stymulacji komórkowej w tkankach, a także poprzez zwiększenie syntezy kwasu hialuronowego i pobudzenie produkcji elastyny oraz kolagenu. Endermolift spowalnia także rozpad włókien kolagenowych.

Endermolift – przyjemność i skuteczność

W naszym Centrum DER-MED zabieg Endermolift daje satysfakcjonujące rezultaty, ale oprócz tego samo jego wykonanie sprawia przyjemność. Zabieg jest delikatny i nieinwazyjny, co sprawia, że wizyta pozwala na chwilę odprężenia i relaksu. Zapisz się na endermolift, poczuj przyjemność podczas zabiegu, a po wizycie satysfakcję z piękniejszej skóry!

Efekty zabiegu

Po zabiegu endermolift możesz oczekiwać takich rezultatów, jak:

  • ujędrnienie skóry,
  • wzmocnienie i wygładzenie skóry,
  • lifting,
  • bardziej promienna skóra,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • poprawienie owalu twarzy,
  • redukcja cieni pod oczami,
  • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu endermolift wykorzystuje się specjalnie opracowaną głowicę, która wykonuje masaż mechaniczny, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, co działa przeciwstarzeniowo. Głowica, wykorzystując podciśnienie, zasysa skórę na różnych jej głębokościach, co stymuluje mikrokrążenie. W rezultacie skóra staje się bardziej ujędrniona, rozświetlona oraz wygładzona.

Zabiegi na twarz

Poza zabiegiem endermolift warto przyjrzeć się także innym zabiegom na twarz możliwym do wykonania w naszym Centrum. Zadbaj o młody wygląd skóry twarzy! Poznaj inne nasze propozycje.

Lifting bez skalpela Titan – to innowacyjna metoda, dzięki której między innymi udaje się napiąć skórę oraz poprawić kontury twarzy.

Laser frakcyjny – który usuwa drobne zmarszczki oraz likwiduje rozszerzone pory.

Peelingi – stanowiące podstawę prawidłowego oczyszczania i zmniejszania defektów skóry twarzy. W DER-MED stosujemy różne rodzaje peelingów – wybierzemy ten najbardziej odpowiedni do Twojego typu skóry.

Endermolift – koszt zabiegu

Zabieg endermolift w Centrum DER-MED trwa 60 minut i wykonywany jest przez specjalistę. Koszt zabiegu to 249 zł. Dla jak najlepszych i trwałych efektów, zaleca się przeprowadzić serię około 10 zabiegów. Po więcej informacji zapraszamy do naszego Centrum w Katowicach.