• English

Fale radiowe RF KLAPP – sposób na jędrną i młodą skórę

Fale radiowe RF KLAPP – sposób na jędrną i młodą skórę

Wraz z wiekiem skóra staje się szara, wiotka i pozbawiona blasku.

Włókna kolagenowe, które dotychczas były jędrne i sprężyste ulegają rozciągnięciu, a w ich luki wkrada się chaos, który burzy młodzieńczy i zdrowy wygląd naszej skóry. Na rynku kosmetycznym istnieje wiele kremów bądź innych specyfików, które mają za zadanie poprawić jakość cery, lecz niestety w większości jest to nikłe działanie placebo, a substancje w nich zawarte nie wnikają w naskórek tak jak powinny. Istnieje za to metoda, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie wśród kobiet, które marzą o cerze tak jak za młodych lat!

Co to są fale radiowe RF?

Fale radiowe czyli inaczej radiofrekwencja, w kosmetyce wykorzystują promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal 0,5-0,7 MHz mające najwyższą skuteczność podczas ujędrniania, odmładzania skóry czy redukcji tkanki tłuszczowej. Fale radiowe wywoływane są przez prąd zmienny o szerokim zakresie częstotliwości. Im jest ona wyższa, tym istnieje mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia skóry dzięki mniejszej głębokości przechodzenia fal radiowych w naskórek.

Jak przebiega zabieg falami radiowymi?

W czasie kiedy skóra się starzeje jej obecny stan znacznie się pogarsza. Staje się ona wiotka, mało elastyczna, szara, przez co znajdujące się w niej włókna kolagenowe ulegają sporym rozszerzeniu. Zabieg falami radiowymi RF KLAPP w precyzyjny i bezpieczny dla zdrowia sposób odnawia naskórek i przywraca mu witalności. Jest on przeprowadzany bez użycia skalpela, czyli w całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny dla Pacjenta sposób. Fale radiowe powodują wytwarzanie przyjemnego na ciała ciepło, stymulującego produkcję kolagenu wraz z jego zagęszczeniem i znacznym skróceniem. Dzięki promieniowaniu fal radiowych skóra podwyższa swoją temperaturę i pobudza odnowę i ponowne napięcie wszystkich włókien kolagenowych, a także stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dodatkowo zostaje znacznie przyspieszony drenaż limfatyczny i usunięte wszystkie toksyny znajdujące się w organizmie. Skutkiem tego jest precyzyjnie napięta, jędrna i zdrowa skóra, a wszystkie jej zmarszczki czy inne fałdy skórne spłycają się do minimum. Specjaliści w naszym Centrum DER-MED na pierwszym miejscu stawiają zdrowie, pełne zadowolenie i komfort Pacjenta. Jego opinia przed, w trakcie i po zabiegu jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ na tym budujemy obopólne zaufanie i naszą jakość.

Dla kogo zabieg falami radiowymi?

Zabieg falami radiowymi RF KLAPP jest dla wszystkich osób, które marzą zrewitalizować i znacznie odmłodzić swoją skórę, gdyż jej stan w dużej mierze świadczy o stanie naszego zdrowia i własnej pewności siebie. Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie i jedną z tych powodów jest dojrzewająca i wiotka cera, nie czekaj aż będzie gorzej. Fale radiowe potrafią także w spektakularny sposób usunąć oznaki starzenia się, zmarszczki i nieestetyczne bruzdy, obrzęknięte okolice oczu oraz zwiotczałą skórę powiek.

Przeciwwskazania

Przed każdym zabiegiem nasi specjaliści polecają dokładna zbadanie stanu zdrowia, gdyż ma on ogromne znaczenie przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu medycyny estetycznej. Jeśli jesteś w trakcie ciąży lub laktacji, bądź przechodzisz chorobę nowotworową, trądzik różowaty, chorą tarczycę, epilepsję czy stwardnienie rozsiane niestety nie możesz podjąć się takiego zabiegu. Istotne jest również to, czy posiadasz różnego typu zapalenia na skórze, a także jakiekolwiek implanty czy wypełniacze typu botoks lub kwas hialuronowy.

Jeśli nic nie szkodzi na przeszkodzie, skorzystaj z naszego innowacyjnego zabiegu falami radiowymi RF KLAPP, który odmłodzi, ujędrni i zrewitalizuje Twoją skórę na dobre!

Po więcej informacji na temat zabiegu falami radiowymi RF KLAPP czy innych zabiegów tego typu odwiedź naszą stronę https://katowice.dermed.pl/. Zapraszamy!