Bardzo krótki tekst o makijażu trwałym

Bardzo krótki tekst o makijażu trwałym

To będzie chyba najkrótszy tekst na naszym blogu. Dlaczego?

Bo o makijażu trwałym nie trzeba dużo pisać – jego niekwestionowane zalety można przedstawić w kilku zdaniach. Zdecydowanie lepiej podziwiać jego efekty na sobie! To naturalne podkreślenie urody dodaje nam kobietom pewności w każdej sytuacji!

Kiedy warto zacząć myśleć o…

Makijażu permanentnym (trwałym)? Odpowiedź jest prosta – zawsze! Makijaż trwały (permanentny) przeznaczony jest zarówno dla młodych, jak i dojrzałych pań. Pozwala podkreślić naturalne piękno, ale i zatuszować pewne niedoskonałości naszej urody np. asymetrię ust czy brwi. Wszystko zależy od naszych oczekiwań, ale i naszej urody. Pamiętajmy, że dobry makijaż trwały, to taki który NIE WYGLĄDA SZTUCZNIE! Dlatego nasza linergistka kształt i kolory zawsze dobiera indywidualnie. A kolorów w Centrum DER-MED nie brakuje;)

Odmowa? Jak najbardziej!

Może ta informacja może Was co nieco zdziwi, ale tak – zdarzyło nam się odmówić wykonania klientce makijażu. Jak pisaliśmy przed chwilą makijaż musi pasować do konkretnego typu urody. Jeżeli zdarzają się sytuacje, w których klientka upiera się by makijaż został wykonany w konflikcie z jej urodą czy ogólnymi normami – nie wykonamy go. Dla nas bardzo ważne jest to by urodę podkreślić, a nie „zamazać”.

Rodzaje makijażu trwałego

A teraz bardziej technicznie o makijażu☺ Makijaż trwały można podzielić na ten wykonywany na ustach i ten w okolicy oka. Na ustach możemy wykonać sam kontur lub kontur wypełniony kolorem lub kontur połączony z cieniowaniem. Wszystko zależy od efektu jaki chcemy uzyskać. Tak samo jest z okiem. Możemy wykonać trwałą kreseczką na górnej powiece. Tutaj mamy trzy warianty – delikatna (której celem jest optyczne zagęszczenie linii rzęs), pogrubiona (zdecydowanie bardziej wyraźna) lub dekoracyjna (z mocnym akcentem). Kreseczka dolna nie ma odmian – tutaj wykonujemy jedne rodzaj. I najważniejsze czyli brwi. My wykonujemy je metodą cieniowania (nazywaną także ombre). Jest naturalna i dzięki niej pięknie się brwi prezentują.

Zalety makijaży trwałego

Zalet makijażu permanentnego jest naprawdę dużo. Wg naszych klientek najważniejsze to:

  • można pospać troszkę dłużej 😉 (oszczędność czasu!),
  • kreseczka na górnej powiece nie rozmazuje się i można ją mieć nawet na basenie,
  • brwi zawsze wyglądają idealnie,
  • ulubiony kolor na ustach cały dzień? Tak, to możliwe,
  • nie uczula jak niektóre kosmetyki do makijażu tradycyjnego,
  • usta nie tylko zyskały kolor, ale są symetryczne!

Serdecznie zapraszamy Was na konsultacje do makijażu trwałego. W Centrum DER-MED makijażem trwałym zajmuje się nasza linergistka Agata, która jak nikt potrafi dobrać kolor i kształt by efekt był piękny i naturalny.