• English

Labioplastyka – laserowa korekcja warg sromowych

Labioplastyka – laserowa korekcja warg sromowych

Popraw komfort życia intymnego, zwiększ swoją samoocenę i pozbądź się męczącego problemu!

W Centrum DER-MED nie ma zabiegów, których możesz się wstydzić. Każdy pacjent i jego przypadek traktowani są w ten sam profesjonalny i dyskretny sposób. Dlatego w przypadku problemów z przerośniętymi wargami sromowymi, nie krępuj się i przyjdź do nas, aby odmienić swoje życie.

Dyskomfort związany z przerostem warg sromowych

Problem przerośniętych warg sromowych jest częstym zjawiskiem, o którym mimo wszystko wciąż niewiele się mówi. W naszym Centrum DER-MED nie ma wstydliwych zabiegów, dlatego wszystkie Panie, które odczuwają taki dyskomfort, zapraszamy do zapoznania się z zabiegiem labioplastyki, który odmieni codzienne życie, a także jego intymną sferę. Dzięki zabiegowi plastyki warg sromowych urządzeniem MonaLisa Touch zwiększy się Twoja samoocena i komfort życia.

Labioplastyka – poprawa komfortu życia

Specjaliści z naszego Centrum DER-MED podkreślają, że zabieg labioplastyki można wykonać również wtedy, gdy jedynym wskazaniem jest komfort psychiczny. Czasem zdarza się, że pacjentki nie akceptują wyglądu swoich warg sromowych, przez co czują dyskomfort psychiczny, który wpływa na samoocenę i jakość życia seksualnego. Dzięki labioplastyce problem ten udaje się rozwiązać już podczas jednej wizyty.

MonaLisa Touch – laserowa labioplastyka

W Centrum DER-MED labioplastykę wykonuje się na pomocą lasera MonaLisa Touch. To innowacyjny sposób na plastykę warg sromowych, który nie wymaga użycia skalpela, przez co jest mniej inwazyjny i bezpieczniejszy. Laser stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie pojawia się krwawienie. Dzięki laserowi zmniejsza się ryzyko powstania blizn pooperacyjnych, zredukowane jest obrzmienie obszaru zabiegowego, a także dyskomfortu po zabiegu. Laserowa labioplastyka znacznie skraca czas rekonwalescencji. Obrzęk tkanek znika po około 1-2 tygodniach. Natomiast po około 1-1,5 miesiąca od zabiegu pacjentka może podjąć aktywność seksualną.

Wskazania do zabiegu

Labioplastykę laserową polecamy wszystkim Paniom, których wargi sromowe:

  • sprawiają dyskomfort podczas relacji intymnych,
  • są asymetryczne,
  • sprawiają dyskomfort podczas uprawiania sportu,
  • odcinają się na tle bielizny lub kostiumu kąpielowego,
  • są zbyt duże lub niekształtne,
  • nieestetycznie wyglądają,
  • łatwo się podrażniają,
  • powodują dyskomfort psychiczny i obniżone samopoczucie.

Efekty labioplastyki laserem MonaLisa Touch

Dzięki zabiegowi podczas jednej wizyty udaje się zmniejszyć wielkość warg sromowych i nadać im estetyczny wygląd. Labioplastyka pomaga także w powrocie do pełnej sprawności seksualnej oraz odzyskaniu pewności siebie i satysfakcji z życia intymnego.

Ginekologia estetyczna w Centrum DER-MED

W naszym Centrum zadbamy o Twoje dobre samopoczucie i komfort życia codziennego również pod względem intymnym. Oprócz rozwiązania problemu przerośniętych warg sromowych oferujemy zabiegi pozwalające wrócić do pełnej sprawności seksualnej po porodzie czy podnieść komfort intymny w okresie menopauzy. Sprawdź, na czym polega laserowa rewitalizacja pochwy.

Dodatkowe informacje o zabiegu labioplastyki

Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza specjalistę w dziedzinie ginekologii. Trwa około 90 minut i wykonywany jest w znieczuleniu.