• English

Linerase – zachowaj młody wygląd skóry

Linerase – zachowaj młody wygląd skóry

Przywróć skórze twarzy dawny blask i świeżość. Ciesz się młodszym i piękniejszym wyglądem dzięki zabiegowi Linerase!

Duża część pacjentek, które przychodzą do naszego Centrum, skarży się na widoczne oznaki upływu czasu. Wiele z nich narzeka na zmiany zachodzące na twarzy, przez które czują się mniej atrakcyjnie. Marzą o tym, aby zatrzymać czas i czuć się młodo w swojej skórze. Niestety, nie potrafimy zatrzymać czasu, za to wiemy, jak sprawić, aby oznaki starzenia skóry zniknęły, dzięki czemu Ty będziesz cieszyć się młodszym i piękniejszym wyglądem! Poznaj zabieg Linerase.

Pierwsze oznaki starzenia skóry

Upływający czas diametralnie wpływa na kondycję skóry, sprawiając, że ta staje się coraz bardziej wiotka, cienka i obsypana zmarszczkami. Proces starzenia skóry zaczyna się już po 25. roku życia. Wtedy rozpoczyna się nieodwracalny proces stopniowego zanikania kolagenu, który jest tak zwaną substancją odmładzającą. Na szczęście istnieją sposoby na pobudzenie produkcji kolagenu i utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi Linerase.

Linerase – kolagen leczniczy

Proces starzenia skóry w dużej mierze zależy od kolagenu, który odpowiedzialny jest za elastyczność skóry. Gdy przybywa nam lat, maleje poziom kolagenu. Co więcej, na stan naszej skóry wpływają także negatywne czynniki środowiskowe. Wszystko to sprawia, że z wiekiem na twarzy pojawiają się zmarszczki, skóra traci elastyczność, a twarz zmienia owal. Dzięki zabiegowi medycyny estetycznej Linerase w naturalny, bezpieczny i skuteczny sposób udaje się odbudować skórę i tkankę podskórną. Wszystko za sprawą tzw. kolagenu leczniczemu zawartemu w produkcie. Linerase cechuje się wysokimi zdolnościami regenerującymi, co w zauważalny sposób wpływa na poprawienie kondycji skóry twarzy.

Anti-aging dla Twojej twarzy

Dzięki zabiegowi udaje się spowolnić proces starzenia skóry. To swoisty anti-aging dla Twojej twarzy. Linerase w głównej mierze przyspiesza intensywną produkcję kolagenu, co przywraca skórze jędrność. W wyniku zabiegu wytwarzane zostają także włókna kolagenowe. Zabieg cechuje się także właściwościami prewencyjnymi.

Efekty zabiegu Linerase

Zabieg Linerase przynosi szybkie i sprawdzone rezultaty. Pierwsze efekty widać już po kilku dniach od wizyty. Twarz staje się bardziej promienista i wydaje się odmłodzona. Dla jak najlepszych rezultatów warto wykonać cykl zabiegów przy zachowaniu odpowiednich odstępów.

Powiedz ,,nie’’ dla starzenia Twojej skóry!

Wszystkich pacjentów, którzy czują się młodziej niż wyglądają, zapraszamy na zabieg Linerase, który pozwala spowolnić proces starzenia skóry twarzy oraz takich partii ciała, jak: szyja, dekolt, dłonie czy brzuch. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Wizyta trwa ok. 45 minut. Zabieg w naszym gabinecie przeprowadza doświadczony w zakresie medycyny estetycznej lekarz.