• English

Makijaż permanentny – rozwiązanie dla niezależnych kobiet!

Makijaż permanentny – rozwiązanie dla niezależnych kobiet!

Kobiety, które wypróbowały makijaż permanentny, doceniają go za to, że po ułatwia życie.

Kobiety, które wypróbowały makijaż permanentny, doceniają go za to, że po ułatwia życie. Trwały makijaż to idealne rozwiązanie dla współczesnej kobiety sukcesu, która chce mieć zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik. Dzięki makijażowi permanentnemu w każdej sytuacji można wyglądać perfekcyjnie, nawet wtedy, gdy śpieszymy się do pracy lub na ważne spotkanie. Nie musisz nawet angażować wizażystki na wielkie wyjście, np. wesele lub przyjęcie sylwestrowe. Wystarczy, że nałożysz cienie na powieki i tusz na rzęsy. Jakie jeszcze zalety ma makijaż permanentny i na czym polega jego wykonanie?

Zalety makijażu permanentnego

Przede wszystkim dzięki niemu zawsze będziesz wyglądać pięknie – na basenie, po ciężkiej nocy, w pracy, na randce, na przyjęciu sylwestrowym czy balu karnawałowym. W każdej z tych sytuacji i wielu innych makijaż permanentny codziennie będzie w tak samo dobrej kondycji i nie pojawi się żadna potrzeba jego poprawienia. Celem makijażu permanentnego jest podkreślenie urody, uwydatnianie atutów i zatuszowanie mankamentów. Dobrze wykonany nie rzuca się w oczy, ale wygląda bardzo naturalnie. Zabieg ten przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które nie chcą tracić czasu na malowanie się i pragną w naturalny sposób zatuszować swoje niedoskonałości bądź podkreślić urodę. Jeśli uprawiasz sporty wodne, również jest to zabieg dla Ciebie. Makijaż nie rozmaże się pod wpływem wody ani nie zetrze. Jeśli borykasz się z brakiem brwi czy rzęs z powodu chemioterapii lub innej choroby niż nowotwór, makijaż permanentny sprawi, że kompleksy miną! Makijaż trwały to również dobre rozwiązanie dla alergików. Tradycyjne kosmetyki często uczulają, barwniki używane w naszym centrum, nie zawierają żadnych substancji alergizujących i są w stu procentach naturalne.

Mikropigmentacja, czyli makijaż permanentny – na czym to polega?

W Centrum DER-MED makijaż permanentny wykonuje doświadczona linergistka, która nie tylko posiada umiejętności „techniczne”, ale i zmysł artystyczny – tak ważny w przypadku makijażu trwałego. Podczas bezpłatnej konsultacji poprzedzającej zabieg, kolor makijażu jest indywidualnie dobierany i dopasowywany do urody. Makijaż permanentny to zabieg, który nie wybacza błędów, dlatego pracujemy na sprawdzonych barwnikach, które gwarantują nie tylko bezpieczeństwo i trwałość, ale także efekty zadowalające najbardziej wymagające kobiety. Sam zabieg polega na precyzyjnym wprowadzeniu barwnika w skórę w celu:

  • nadania konturu i uwydatnienia koloru ust (makijaż permanentny ust),
  • zarysowania linii i kształtu brwi oraz podkreślenia ich koloru (makijaż permanentny brwi),
  • zagęszczenia optycznego rzęs dzięki kreseczkom na powiekach (makijaż permanentny oczu),
  • nadania twarzy głębi i wyrazistości.

Makijaż permanentny – trwałość efektów

Jak sama nazwa wskazuje, podstawowym efektem będzie trwały makijaż. Co to oznacza? Taki make up nie rozmaże Ci się podczas ćwiczeń na siłowni, pływania w basenie ani w trakcie snu. Codziennie będzie wyglądać tak samo! Jednak makijaż permanentny nie jest tak naprawdę wieczny. Po 1-2 latach mikropigmentację trzeba powtórzyć, ponieważ po pewnym czasie barwnik zanika, a takie czynniki, jak promieniowanie UV, mocne peelingi, kosmetyki złuszczające naskórek, mogą przyspieszać ten proces. Nie jest to nic zaskakującego, ponieważ podobnie dzieje się w przypadku tatuażu, tylko nieco wolniej.

Więcej informacji na temat makijażu permanentnego przeczytasz na naszej stronie internetowej https://katowice.dermed.pl/. Już dziś umów się na bezpłatną konsultację z doświadczoną linergistką! Podczas wizyty specjalistka omówi z Tobą metodę, kolor oraz kształt poszczególnych elementów makijażu.