• English

Pójdzie gładko

Pójdzie gładko

Rok 1999 był dla nas bardzo ważny, a właściwie przełomowy. Właśnie wtedy pełną parą weszliśmy na rynek branży beauty i właśnie w tym roku wprowadziliśmy do Polski zabieg depilacji laserowej.

Tak drodzy Państwo, Centrum DER-MED wprowadziło na nasz rynek depilację laserową. I nie ma w tym ani trochę przesady czy przechwałek, że naprawdę wiedzę i doświadczenie w depilacji laserowej mamy ogromne.

Czy inni mogą mieć większe?

Nie, nie ma gabinetu, który mógłby pochwalić się większym doświadczeniem w depilacji laserowej niż Centrum DER-MED. Jesteśmy pionierem tego zabiegu w Polsce. Obecnie wiele gabinetów wykonuje zabieg, ale Centrum DER-MED jest jedno. I jako jedyni działamy ponad 18 lat w depilacji laserowej.

Co to jest depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest jednym ze sposobów usuwania owłosienia. Jednym z najbardziej efektywnych i jednym, który daje 92% skuteczności, że włosy nie odrosną. Sam zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny. Nie uszkadza struktury skóry.
Dodamy tutaj, że depilacja jest najlepszym sposobem usuwanie włosków jeżeli mamy ciemne włosy. Tak, to prawda te włosy, które nas „denerwują“ – ciemne, widoczne, gęste – laser uwielbia i skutecznie eliminuje.

Jak działa depilacja laserowa

W Centrum DER-MED pracujemy na obecnie najlepszym laserze diodowym LightSheer Duet. Laser emituje specjalną wiązkę promieni, której celem jest zniszczenie mieszka włosowego. LightSheer Duet niszczy także komórki odżywcze. To właśnie dlatego włos nie odrasta. Należy jednak pamiętać, że włoski nie rosną jednocześnie (są w różnych stadiach wzrostu). Światło lasera działa na włoski w fazie wzrostu. Inne będące w fazie spoczynku i inwolucji muszą wejdą w etap wzrostu w późniejszym czasie. Dlatego tak ważne jest by zabiegi wykonywać w odstępie 8-10 tygodni.

Dlaczego LightSheer Duet

Na to pytanie odpwiedź jest krótka. Nasze doświadczenie – ponad osiemnaście lat – oraz milion wykonanych zabiegów dają nam pewność, że laser LightSheer Duet jest obecnie najskuteczniejszym laserem do depilacji na rynku. Naszą pewność dodatkowo „wzmacniają“ opinie naszych klientów

Ile zabiegów depilacji laserowej

O liczbie zabiegów decydują indywidualne uwarunkowania. Zakłada się jednak, że minimalna liczba powtórzeń to trzy zabiegi. Pomiędzy zabiegami włoski można normalnie golić lub przycinać. Zakazane jest ich wyrywanie lub usuwanie za pomocą wosku!

Gdzie wykonuje się depilację laserową

Depilację laserową możemy wykonać na zarówno na twarzy jak i ciele. Laser LightSheer Duet wyposażony jest w dwie głowice – małą i dużą. Małą głowicą kosmetolog wykonuje zabiegi w obrębie twarzy – górna warga, broda, baki. Duża głowicą eliminujemy zbędne owłosienie na nogach, pod pachami, na rękach, na plecach czy klatce piersiowej męskiej.

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa miejsc intymnych nie jest już tematem intymnym. Pani i panowie traktują ten zabieg jak każdy inny czyli bez zbędnego stresu. Oczywiście nie wszyscy. Dlatego ważne jest tutaj by kosmetolog był empatyczny jak nasze kosmetolożki. Klientom dużo łatwiej przełamać opór czy zwyczajny, naturalny wstyd jeżeli kosmetolog jest nie tylko świetnie przeszkolony technicznie, ale i jest przyjacielski, pomocny jak nasza Ania, Agnieszka i Asia.

Jak przygotować się do depilacji laserowej

To praktyczne pytanie, a odpowiedź na nie jest bardzo ważna.

  • Pierwszy zabieg ZAWSZE poprzedza konsultacja z kosmetologiem. Koniecznie poinformuj kosmetologów o tym co/jakie leki/specyfiki zażywasz na stałe czy regularnie. Każda informacja może okazać się istotna. Pytania zadawane przez kosmetologów nie są wyrazem „bycia wścibskim“ tylko wyrazem troski i gwarancją bezpieczeństwa.
  • Przed pierwszym zabiegiem należy dokładnie ogolić depilowaną powierzchnię dzień wcześniej.
  • Przed zabiegiem depilacji laserowej nie można włosków wyrywać ani usuwać woskiem przez minimum 4 tyg.
  • Do depilacji skóra nie może być opalona ani pokryta samoopalczem.
  • Co jeszcze? A! Przez minimum 10 dni można zażywać antybiotyków ani leków światłouczulających oraz pić herbat ziołowych.

Uwaga, uwaga! Dla Państwa komfortu i wygody łączymy konsultację z zabiegiem  W takiej sytuacji zalecamy ogolenie miejsca, które ma być oddawane depilacji, ale i zostawienie małego fragmentu z włoskami by kosmetolog mógł ocenić włos. Dosłownie cm x cm 🙂

Jeżeli po przeczytaniu tego wpisu macie jeszcze, co zupełnie zrozumiałe, pytania, wątpliwości – zapraszamy na wspomnianą wcześniej konsultację z kosmetologiem. Ona jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Jeżeli nie przekonacie się do nas czy do zabiegu – nic się nie stanie. My jednak zawsze robimy wszystko by Państwo nas polubili i z chęcią wracali 🙂