• English

Popraw kondycję skóry dzięki mezoterapii bezigłowej!

Popraw kondycję skóry dzięki mezoterapii bezigłowej!

Pędzący czas, złe nawyki żywieniowe, brak ruchu – to rzeczy, które przekładają się na kondycję i wygląd skóry.

W miarę upływu czasu produkcja kolagenu w organizmie jest coraz mniejsza, co wzmaga widoczność objawów starzenia jak zmarszczki, przebarwienia, bruzdy, rozstępy i wiotkość skóry. Dieta, ćwiczenia fizyczne i odpowiednia pielęgnacja mają wpływ na zahamowanie wspomnianych procesów, ale są mało skuteczne, gdy problem jest już zaawansowany. W takim wypadku na ratunek przychodzą zabiegi kosmetyczne. W naszym Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED w Katowicach mamy szeroką ofertę skutecznych i wysokiej jakości zabiegów z różnych dziedzin – medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej, kosmetologii i wielu innych – co pozwala nam spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. W problemie utraconej kondycji skóry najbardziej polecamy najnowocześniejszą metodę walki z procesami starzenia, a mianowicie mezoterapię bezigłową!

Czym jest mezoterapia bezigłowa i na czym polega zabieg?

Mezoterapia bezigłowa to zabieg stanowiący bezpieczną i mniej inwazyjną alternatywę dla mezoterapii igłowej. Stosowana jest w celu odmłodzenia skóry, przywrócenia jej odpowiedniego nawilżenia, napięcia i jędrności.

W Centrum DER-MED w zabiegach mezoterapii bezigłowej wykorzystujemy Skin Shooter – najnowsze urządzenie zaprojektowane przez firmę Klapp Cosmetics do skutecznej pielęgnacji skóry twarzy. Działanie Skin Shootera polega na równoczesnym wykorzystaniu zjawisk elektroporacji i osmozy, co pozwala na przenikanie substancji aktywnych do najgłębszych warstw naskórka. W trakcie trwania zabiegu kosmetolog przykłada aparat ze specjalną głowicą do wybranego miejsca i wprowadza w głąb skóry, za pomocą impulsów elektrycznych, skomponowane w odżywcze serum substancje aktywne.  

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z naszym specjalistą, który dokona analizy stanu skóry pacjenta oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania. Ze względu na to, że podczas zabiegu nie używa się igieł, zabieg jest bezpieczny, mało inwazyjny i bezbolesny. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zalecamy powtórzenie całego procesu w trzech seriach w minimum dwutygodniowych odstępach.

Jakie są efekty?

Efekt mezoterapii bezigłowej to przede wszystkim wyraźnie mocniejsza kondycja skóry – staje się ona gładka, pozbawiona nierówności, nawilżona i wypoczęta. W wyniku dobroczynnego działania odżywczych substancji aktywnych następuje spłycenie zmarszczek i wyraźne odmłodzenie skóry twarzy. Pozytywnym skutkiem mezoterapii bezigłowej jest także poprawa budowy wewnętrznej tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie lifting skóry.

Zabieg mezoterapii igłowej pozwala długotrwale cieszyć się zdrową i odżywioną skórą.

Jeżeli Twój problem to słaba kondycja skóry, a w tym zmarszczki, rozstępy i przebarwienia, nie zastanawiaj się długo i wybierz mezoterapię igłową w ofercie Centrum DER-MED.

W katowickim Centrum DER-MED polecamy także inne zabiegi rewitalizujące. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz do odwiedzenia nas osobiście. Nasi specjaliści z pewnością doradzą odpowiednią ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.