• English

Pozbądź się niedoskonałości z ClearLift!

Pozbądź się niedoskonałości z ClearLift!

Niedoskonałości skóry w postaci przebarwień, blizn czy zmarszczek potrafią być utrapieniem każdej kobiety.

Podczas ważnych uroczystości czy imprez potrafią zrujnować efekt nawet najlepszej kreacji. Ziemista cera, rozszerzone pory, sucha skóra – to kłopoty skórne, które niestety są widoczne nawet pod grubą warstwą make-upu. Wystąpienie niedoskonałości skóry może mieć wiele przyczyn, jednak znalezienie i zlikwidowanie ich źródła może być długotrwałe. Nasi profesjonaliści z katowickiego Centrum DER-MED wychodzą naprzeciw tym kłopotom i proponują o wiele szybsze rozwiązanie.

Jak działa technologia laserowa ClearLift?

Na doskwierające problemy skórne nasi eksperci polecają zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL PRO. ClearLift to najnowocześniejsza w dziedzinie kosmetologii metoda walki z niedoskonałościami, która wykorzystuje innowacyjną technologię laserową Q-Switch. Działanie frakcyjnego nieablacyjnego lasera Q-Switch polega na emitowaniu krótkich impulsów o wysokiej skuteczności. Energia urządzenia przenika prosto do skóry właściwej, nie uszkadzając naskórka, a dzięki technice frakcjonowania tworzy mikrouszkodzenia, w wyniku których dochodzi do inicjacji procesów regeneracji i przebudowy skóry. Innowacyjność technologii laserowej ClearLift polega na tym, że działa w sposób mechaniczny, a nie termiczny, jak większość laserów stosowanych w dermatologii i kosmetologii. Dzięki swoim właściwościom stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co wpływa na wygląd skóry i przywraca jej jędrność i świetlistość.

Cena zabiegu ClearLift

W Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED oferujemy szeroki zakres profesjonalnych zabiegów przeprowadzanych przez wykwalifikowanych specjalistów w jak najlepszej atmosferze. Proponujemy skuteczne zabiegi, których ceny są wyważone i  dostosowane do jakości urządzeń, na jakich pracujemy. Zabieg ClearLift ma szerokie zastosowanie i może być wykorzystywany w niwelowaniu niedoskonałości występujących na twarzy, szyi, dekolcie lub dłoniach. Cena zabiegu jest różna w zależności od miejsca i celu działania lasera, ale koszt oscyluje w granicach 550 zł. W naszym Centrum płatność możliwa jest w systemie ratalnym.

Jak skutecznie pozbyć się niedoskonałości?

Zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL PRO trwa około 60 minut. Dla najlepszego efektu zaleca się powtórzyć zabieg, choć to zależy od indywidualnego stanu i potrzeb skóry. Terapia laserem Q-Switch jest bezbolesna, nie wymaga znieczulenia, ani hospitalizacji. Dzięki swojej nieablacyjności laser nie powoduje uszkodzeń naskórka, co znacznie skraca czas gojenia. ClearLift ma bardzo szerokie zastosowanie, a dzięki wymiennym końcówkom pozwala na zniwelowanie niedoskonałości leżących na różnym poziomie głębokości w skórze. Wskazania do zabiegu to między innymi trudne do usunięcia przebarwienia, zmiany pigmentacyjne, widoczne zmarszczki, bruzdy, blizny, wyraźnie zmęczona twarz o ,,ziemistym” kolorycie i utrata elastyczności skóry występująca wskutek naturalnych procesów starzenia skóry.

Technologia ClearLift jest bezpieczna i nieinwazyjna, może być stosowana na wszystkich fototypach skóry oraz o każdej porze roku, nawet latem!

Walka z niedoskonałościami skóry jest żmudna i uciążliwa, a same niedoskonałości są nieestetyczne i wpływają na nasz codzienny komfort. ClearLift to najszybsza i najskuteczniejsza metoda, która gwarantuje wygraną z tym dokuczliwym problemem. Dlatego nie zastanawiaj się i odwiedź nas już dziś!

Więcej o zabiegach niwelowania niedoskonałości skóry na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego lub odwiedzenia nas w katowickim gabinecie – nasza wykwalifikowana kadra z pewnością doradzi najodpowiedniejszy zabieg.