• English

Pozbądź się podwójnego podbródka

Pozbądź się podwójnego podbródka

Zadbaj o swój wygląd i zapomnij o wstydliwym drugim podbródku!

Zadbaj o swój wygląd i zapomnij o wstydliwym drugim podbródku! Twarz to ta część naszego ciała, na którą najczęściej zwraca się uwagę, dlatego tak ważne jest, aby czuć się pewnym siebie i być zadowolonym, widząc się w lustrze. Niestety, nie zawsze nasze własne starania wystarczają, jednak z pomocą przychodzą profesjonalne zabiegi, dzięki którym jesteśmy w stanie wpłynąć w bardziej zdecydowany sposób na nasz wygląd.

Kriolipoliza – opinie na temat zabiegu

Nasi pacjenci podkreślają, że CoolTech to sposób na pozbycie się kompleksów i możliwość lepszego samopoczucia. Satysfakcja pacjentów sprawia, że zespół DER-MED do każdego z nich podchodzi indywidualnie, aby móc jak najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy chętnie wytłumaczą, na czym polega każdy z oferowanych zabiegów, a także dobiorą usługi najlepiej odpowiadające potrzebom pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się ze specjalistami pracującymi w Katowicach.

CoolTech – dlaczego warto?

Kriolipoliza to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny, który już po jednym zastosowaniu przynosi widoczne rezultaty. Sprzęt, jakiego używamy w katowickim DER-MED, to CoolTech firmy COCCON Medical – profesjonalne i zaawansowane technicznie urządzenie, które odpowie na potrzeby każdego pacjenta – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Sprzęt wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane głowice CoolTech, które precyzyjnie rozbijają tkankę tłuszczową z okolic podbródka. W czasie zabiegu CoolTech schładza tkankę tłuszczową do niskiej temperatury, co sprawia, że zostaje uszkodzona. Podczas kriolipolizy martwe komórki tłuszczowe w naturalnym procesie fizjologicznym zostają usunięte z organizmu.

CoolTech nie wymaga znieczulenia – jest bezbolesny. Pierwsze efekty widać już po dwóch tygodniach, jednak ostateczny efekt osiąga się po ok. trzech miesiącach od zabiegu. To świetny sposób na pozbycie się podwójnego podbródka bez ingerencji zewnętrznych narzędzi czy operacji chirurgicznych! Kriolipoliza zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej o 30-40%, co jest kluczowym argumentem, przemawiającym za tym, że warto spróbować tego zabiegu i pozbyć się tego, czego nie lubimy w swoim wyglądzie!

Jak zlikwidować drugi podbródek?

Aby widocznie zredukować drugi podbródek, wystarczy 70 minut! Kriolipoliza CoolTech sprawi, że już po jednym zabiegu podwójny podbródek zrobi się widocznie mniejszy, a twarz bardziej atrakcyjna. Istnieje także możliwość powtórzenia zabiegu, jeżeli efekty po pierwszym razie nie będą w pełni satysfakcjonujące. Powtórkę zabiegu należy wykonać nie wcześniej niż po sześciu tygodniach.

CoolTech – przeciwwskazania do zabiegu:

  • tatuaż w miejscu zabiegowym,
  • stany zapalne,
  • żylaki,
  • świeża blizna,
  • opalenizna oraz samoopalacz,
  • ciąża, karmienie piersią,
  • nowotwór.