• English

Poznaj zabiegi, które ułatwiają życie!

Poznaj zabiegi, które ułatwiają życie!

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED w Katowicach ma w swojej ofercie zabiegi, które ułatwiają codzienne życie, gdyż zastępują często wykonywane czynności.

Depilacja laserowa LightSheer Duet

Masz dość regularnego golenia lub innych bolesnych metod usuwania włosków? Depilacja laserowa jest rozwiązaniem dla Ciebie! Raz na zawsze i do tego bezboleśnie pozbędziesz się zbędnego owłosienia. Usuwanie włosów tradycyjnymi metodami wiąże się przede wszystkim z bólem. Do tego dochodzą nieestetycznie wyglądające podrażnienia. Jednymi z najczęstszych efektów ubocznych usuwania włosków maszynką są: wrastanie włosków i zapalenie mieszków włosowych. Dodatkowo, na procedurę usuwania musimy poświęcać mnóstwo czasu. Golenie maszynką musi być wykonywane bardzo często, gdyż włoski odrastają. W przypadku usuwania przy pomocy kremu lub depilacji woskiem, efekty utrzymują się dłużej, jednak sama procedura jest dość czasochłonna.

Depilacja laserowa to sposób na szybkie i bezpieczne usunięcie owłosienia na długi czas. Światło emitowane przez laser działa na mieszki włosowe i zawarty w nich barwnik skóry – melaninę. W rezultacie niszczona jest cała struktura włosa. Satysfakcjonujące efekty można oglądać zazwyczaj po serii zabiegów, a ich ilość jest zależna od barwy i grubości włosów. Kobiety depilują przede wszystkim pachy, nogi i okolice intymne. Na depilację laserową decyduje się też wielu mężczyzn. Usuwają oni najczęściej owłosienie z pach, okolic intymnych, klatki piersiowej i pleców.

Depilacja laserowa w Centrum DER-MED

Centrum DER-MED zajmuje się depilacją laserową od 1999 roku. Zabieg jest tu wykonywany za pomocą lasera diodowego Light Sheer Duet. Dzięki doświadczeniu naszej kadry i innowacyjnej technologii jest bezbolesny i trwa od 15 minut.

Zalecane jest poddanie się serii co najmniej 3 zabiegów, wykonywanych w 8-10 tygodniowych odstępach.

Makijaż trwały

Makijaż permanentny to rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas na co dzień. Zyskujesz też pewność, że Twój makijaż wygląda dobrze w każdej sytuacji – nie musisz się martwić, że kosmetyki rozpłyną się po kontakcie z wodą. Za pomocą makijażu trwałego możesz podkreślić oczy, wyregulować i nadać kolor brwiom oraz poprawić kontur i kolor ust. Zadaniem makijażu jest podkreślenie urody pacjentki i nadanie jej wyrazistości. Efekt jest jednocześnie naturalny i subtelny. Z zabiegu często korzystają osoby aktywne i alergicy, którzy mają problem z dobraniem odpowiednich kosmetyków do makijażu. Za pomocą makijażu permanentnego można też zamaskować drobne niedoskonałości, np. asymetrię ust.  

Makijaż permanentny w Centrum DER-MED

Makijaż trwały w Centrum DER-MED to przede wszystkim naturalny, piękny wygląd, a także komfort i oszczędność czasu. Każdy zabieg poprzedza bezpłatna konsultacja z linergistką, w trakcie której omawiamy kształt, kolor oraz zakres makijażu. To bardzo ważny etap. Klient przedstawia swoją wizję makijażu, a linergistka udziela rad. Następnie umawiamy się na zabieg właściwy. Kolejny etap, po około 3-4 tygodniach, to uzupełnienie podanego barwnika, który się wyłuszczył, co jest w 100% naturalnym procesem. Koszt makijażu zaczyna się od 400 zł – w skład ceny wchodzi pierwszy zabieg (główny) oraz uzupełnienie.

Odwiedź nasze Centrum DER-MED i skorzystaj z zabiegów, które ułatwiają życie. Wypróbuj depilację laserową lub makijaż permanentny.