• English

Promocje

 • Piękne usta, naturalny efekt!

  Piękne usta, naturalny efekt!
  Teraz promocyjna cena.

  Wymodelowane i pełne usta pasujące do naszej twarzy to marzenie prawie każdej kobiety. Dzięki umiejętnościom naszych lekarzy medycyny estetycznej Ty także będziesz takie miała. Wybierz modelowanie ust teraz w atrakcyjnej cenie 990 zł. Cena obejmuje także konsultację kontrolną z lekarzem. Więcej na https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/powiekszanie-ust/ Pamiętaj, jesteśmy dla Ciebie od ponad 20. lat.

  Więcej
 • Laserowa korekcja opadających powiek

  Laserowa korekcja opadających powiek
  -10%! Trwały efekt!

  Laserowa blefaroplastyka to zabieg pozwalający trwale usunąć nadmiar skóry na powiekach górnych. Efekt? Zabieg wizualnie odmładza twarz  (efekt estetyczny) oraz zwiększa pole widzenia (efekt medyczny). Blefaroplastyka dedykowana jest kobietom i mężczyznom bez względu na wiek. Zabieg wykonuje doświadczony lekarz okulista co sprawia, że jest bardzo bezpieczny. Teraz w cenie 2961 zł zamiast 3290 zł. Cena […]

  Więcej
 • Wymodeluj podbródek i usuń tkankę tłuszczową

  Wymodeluj podbródek i usuń tkankę tłuszczową
  w promocyjnej cenie!

  Podwójny podbródek? Już nie! Wystarczy jeden zabieg kriolipolizy CoolTech by zobaczyć efekty! Ten bezinwazyjny zabieg pozwala skutecznie usunąć tkankę tłuszczową. Teraz zabieg w cenie 540 zł zamiast 690 zł! Nie czekaj działaj. Promocja obowiązuje od 18.05 do 20.06.2020 r.

  Więcej
 • Bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

  Bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej
  z rabatem!

  Kultowa kriolipoliza CoolTech powraca w super cenie! Efekty już po jednym zabiegu. Za pomocą CoolTech usuniesz oporną tkankę tłuszczową z brzucha, ud, ramion, boczków w promocyjnej cenie 890 zł zamiast 1140 zł. Nie czekaj i umów się, Promocja obowiązuje od 18.05 do 20.06.2020 r.  

  Więcej

Ładuję następne wpisy