Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Zalotne, zjawiskowe spojrzenie? Jesteśmy na tak!

Piękne, gęste rzęsy są marzeniem wielu kobiet. Wyraziste spojrzenie dodaje nam uroku i sprawia, że cała twarz nabiera charakteru. Poza tym jak mówią – oczy są zwierciadłem duszy. Można z nich wiele wyczytać, można się w nich zakochać bez pamięci (myślę, że bardzo wielu panów by to potwierdziło;)) albo można z ich pomocą uwodzić! Dlatego dla nas kobiet jest tak ważne by zawsze były piękne.

Gęste, gęstsze, piękne!

Niestety natura nie zawsze jest aż taka hojna. Niektóre Panie mogą cieszyć się gęstymi, zdrowymi rzęsami, a innym… przychodzą na pomoc stylistki rzęs. Panie, które na co dzień zajmują się przedłużaniem rzęs potrafią wyczarować prawdziwe wachlarze u osób, które naturalnych rzęs nie mają aż tak dużo. Wszystko zależy od upodobań, możliwości i mody, na konkretny look.

Jak to robimy w Centrum DER-MED?

Przedłużanie rzęs to zabieg w którym bardzo wiele zależy od precyzji i doświadczenia specjalisty, który rzęsy aplikuje. Jeśli nałoży je nieodpowiednio, rzęsy nie będą się trzymać. Może tez dojść do zniszczenia naturalnych rzęs. Dlatego wybierając salon do przeprowadzenia zabiegu przedłużania rzęs warto wybrać takie miejsce, w którym dba się o końcowy efekt, a personel ma doświadczenie i wyczucie estetyki.

W Centrum DER-MED dbamy by każda stylizacja rzęs wyglądała naturalnie. Nasze specjalistki zawsze doradzają i odradzają tak by właśnie taki efekt osiągnąć. To jest dla nas kluczowy element. Rzęsy mają być piękne, ale nie mogą wyglądać jak „szczoteczka”. Chodzi tutaj nie tylko o estetykę, ale i zbytnie obciążenie rzęs naturalnych.

Przedłużanie rzęs – dostępne metody.

Najbardziej popularnymi metodami przedłużania rzęs są metody 1:1 oraz 2 – 8 D. W zależności od potrzeb specjalistka dopiera odpowiednią metodę. Przy wyborze metody ważny jest także stan oraz ilość rzęs naturalnych czyli nasza baza. Warto tutaj wspomnieć, że rzęsy sztuczne mają różne długości, grubości i „kąty” skrętu.

Rzęsy 1:1 – co to znaczy?

W tej metodzie stylistka dokleja jedną rzęsę sztuczną do naturalnej. Oczywiście omija się zbyt krótkie włoski. Efekt jest tutaj bardzo naturalny. Rzęsy zyskują długość i objętość. W trakcie zabiegu klientka ma zamknięte oczy. Z doświadczenia wiemy, że nawet i niektórym paniom zdarza się uciąć drzemkę podczas tego zabiegu☺. Nasze specjalistki są takie delikatne!

Metoda zagęszczania 2 – 8 D

Ta metoda pozwala doklejać wachlarzyki rzęs, które umożliwiają nawet 8. krotne zagęszczenie naturalnych rzęs. Zabieg polecany jest kobietom z naturalnie rzadszymi rzęsami. Ilość i intensywność uzupełnień dobierana jest przez specjalistę każdorazowo do Klientki po to, by ostateczny efekt był naturalny.

Jak mieć piękne rzęsy po zabiegu przedłużania?

Tuż po zabiegu trzeba stosować się do kilku mało uciążliwych reguł. Przed dwie doby po aplikacji należy unikać kontaktu rzęs z wodą. Nie wolno także korzystać z sauny, basenu, solarium. Nie zaleca się również ich nadmiernego dotykania i czesania.

Aby efekt przedłużania rzęs utrzymał się przez długi czas należy co kilka tygodni stosować aplikacje uzupełniającą, która pozwoli uzupełnić ubytki rzęs związane z ich naturalnym wypadaniem. Częstotliwość uzupełnień zależy zarówno od wybranej metody przedłużania rzęs jak i naturalnego cyklu rozwoju rzęs (różnice indywidualne). Zaleca się, by rzęsy uzupełniać co 2-3 tygodnie.

Codzienna pielęgnacja i uzupełnianie ubytków to w zasadzie jedyne wymogi tego, by mieć gęste rzęsy na co dzień przez wiele miesięcy. Noszenie przedłużonych rzęs nie wymaga zmiany trybu życia – można pracować, uprawiać sport i cieszyć się życiem bez żadnych ograniczeń.