Raz, dwa, trzy… Endermologia wybierz Ty!

Raz, dwa, trzy… Endermologia wybierz Ty!

Okres „bikini” już prawie się rozpoczął – dni coraz cieplejsze, a weekendy coraz bardziej przyjemne. Słońce, woda, pierwsze wypady za miasto. Czas więc trochę „przemasować” ciało by nabrało jędrności, a i cellulit dobrze by było pożegnać. Do działa! Będzie całkiem przyjemnie;)

Endermologia

Myślimy, że części z Was samo hasło jeszcze niewiele powie. Dlatego właśnie powstał te wpis. By już każdy wiedział czym jest Endermologia. Bo naprawdę warto ją poznać! Tak więc… 🙂 Jest to skuteczna i naturalna technologia pozwalająca dbać o swoje ciało. Endermologia jest rodzajem masażu próżniowego, który (w zależności od wybranego programu):

  • pozwala ujędrnić skórę dzięki odpowiednim ruchom,
  • niweluje i pomaga usunąć skórkę pomarańczową czyli nielubiany cellulit,
  • ma właściwości drenujące – świetna sprawa! Ulga dla nóg <3

Endermologia wykonują kosmetolodzy przy użyciu oryginalnego urządzenia Integral LPG. Jego integralną częścią jest głowica, która pozwala na mechaniczną stymulację tkanki. Głowice jest wyposażona w dwie rolki, których zadaniem jest przemasowanie skóry. Dodatkowo posiada system zasysający by efekt był jak najlepszy.

Endermologia jak działa

Jest to zabieg bardzo naturalny i niezwykle skuteczny. Specjalna głowica roluje skórę do wewnątrz i na zewnątrz, pobudzając głębokie warstwy skóry. Taka stymulacja prowadzi do uwalniania krążenia żylnego i limfatycznego oraz usuwania tłuszczu. Rozbite substancje tłuszczowe nie ulegają wchłonięciu, ale są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Endermologia jest skutecznym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej zalegającej np. na udach. Dodatkowo, dzięki pobudzaniu fibroblastów (komórek tkanki łącznej właściwej) odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. To tak oczywiście w telegraficznym skrócie:) Dokładnie te procesy wytłumaczą Wam nasi kosmetolodzy na bezpłatnej konsultacji do tego zabiegu.

Endermologia efekty

Efekty Endermologia zależne są od oczekiwań, wybranego programu oraz systematyczności. Zaleca się wykonanie 10 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych. Pierwsze efekty widać już po 5-6 zabiegach. Pamiętajmy jednak – w przypadku Endermologia nie sugerujemy się wagą. „Tylko” czujemy, że ubrania robią się coraz luźniejsze, nogi lżejsze, a cellulit mniejszy. I oto chodzi 🙂

Endermologia opinie

Ile osób tyle opinii? Tak, to prawda. Ale w przypadku Endermologia opinie się za sobą pokrywają. Jest to jeden z bardziej lubianych zabiegów na ciało. Dający nie tylko bardzo dobre efekty, ale i pozwalający się zrelaksować. Wszak to masaż.

Kokon, skarpeta, body

O co chodzi?:) Chodzi po prostu o kostium, który jest obowiązkowy przy zabiegu. Panie się śmieją i często porównują go do skarpety albo kokonu. W rzeczywistości to specjalne ubranie z cienkiej tkaniny. Doskonale dopasowuje się do ciała. I jest niezbędne do wykonania zabiegu 🙂
Jedna z naszych pacjentek opowiadała nam, że gdy jej mąż zobaczył suszący się kostium do Endermologia myślał, że to bielizna termiczna i dziwił się, że żona wyjęła ją gdy taki upał na zewnątrz… 🙂