• English

Świętuj z nami 20 urodziny Centrum DER-MED!

Świętuj z nami 20 urodziny Centrum DER-MED!

Wpis niecodzienny… Bo nie o zabiegach, skórze czy sylwetce, ale o urodzinach. Czyich? Przeczytajcie koniecznie. Może się okazać, że to będzie Wasz ulubiony wpis na naszym blogu.

Urodziny – niby nic, a jednak cieszą ☺ Co tu dużo pisać, każdy z nas lubi ten dzień, gdy możemy zdmuchnąć świeczki na torcie, świętować z bliskimi, śmiać się i wzruszać. Listopad to dla nas miesiąc wyjątkowy. To miesiąc, w którym Centrum DER-MED obchodzi swoje urodziny. A w tym roku będą one wyjątkowe, bo 20.

Trochę historii

Każdy z nas ma swoją historię. My także. Można by ją opisać w trzech słowach – przyjaźń + depilacja + gazeta. Brzmi tajemniczo, ale intrygująco. To był rok 1999 r. Podczas jednego z luźnych przyjacielskich spotkań założycielki Centrum DER-MED przeglądały kobiecą gazetę, w której przeczytały o… rewolucyjnym urządzeniu do depilacji laserowej LightSheer. Z racji tego, że urządzenie nie było dostępne w Polsce – postanowiły je sprowadzić. Już wtedy każdy marzył o gładkiej skórze. Nie będziemy się tutaj rozwodzić o etapach tego przedsięwzięcia. Najważniejszy jest finał – od 1999 r. Centrum DER-MED depiluje ☺ To był i jest nasz kultowy zabieg. Później, dzięki ciągłemu rozwojowi, jesteśmy tu, gdzie teraz. Jesteśmy jednymi z liderów branży beauty. Tyle i aż tyle. Czym się zajmujemy dokładnie? Ofertę naszą możecie sprawdzić na stronie 😉

Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie

Ludzie – to słowo klucz do sukcesu Centrum DER-MED. Nie byłoby nas gdyby nie: Wy (nasi pacjenci), nasi pracownicy, doradcy, specjaliści od serwisu i zadań niemożliwych, nasza kochana recepcja, lekarze i kosmetolodzy (możemy tak wymieniać jeszcze długo).
Korzystając z okazji, dziękujemy Wam za wszystko – zaufanie, wybranie naszego Centrum spośród wielu, polecanie najbliższym, pracę, wiedzę, rady. Jesteśmy dla Was i dla Was są nasze 20. urodziny.

A teraz… Prezenty dla… Gości 

Przechodząc do meritum: urodziny kojarzą się nam z prezentami dla solenizanta. U nas będzie odwrotnie. Zaskoczeni?  Z okazji naszych 20. urodzin przygotowaliśmy rabaty od – 20% do – 40%. To co? Zaczynamy? Pewnie jesteście ciekawi☺

Oferta dodatkowa – a czemu by nie? ☺

  • – 10% liposukcja wodna (tak, to ta małoinwazyjna)
  • – 15% na wybrane zabiegi medycyny estetycznej.

Nie czekaj i zapisz się na wizytę już dziś!

Oferta promocyjna jest limitowana i nie łączy się z innymi zniżkami.