dr n. med. Marcin Gierek

dr n. med. Marcin Gierek

Lekarz medycyny estetycznej POZNAJ LEKARZA

Wykształcenie i doświadczenie

Dr n. med. Marcin Gierek ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Doświadczenie w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej zdobywał od najbardziej znanych i renomowanych ekspertów tej gałęzi medycyny: prof. Maurizio Ceccarelliego, prof. Pasquale’a Motolese’a (twórcy lipolizy iniekcyjnej Aqualyx) oraz dr Romulo Mene’a. Zrealizował studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Doktor Gierek należy do prestiżowych towarzystw naukowych, między innymi do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Jest również członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSIAM).

Wykonywane zabiegi

Dr n. med. Marcin Gierek specjalizuje się w szeroko pojętej medycynie estetycznej. Wykonuje m.in. iniekcje toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Zajmuje się modelowaniem i powiększaniem ust za pomocą kwasu hialuronowego. Przeprowadza zabiegi nićmi liftingującymi PDO. Wykonuje także mezoterapię. Dużym zainteresowaniem jego pacjentów cieszą się zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Dr Marcin Gierek do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, co gwarantuje sukces wykonywanych przez niego zabiegów medycyny estetycznej.