• English

TOP zabiegi w Centrum DER-MED, cz. IV

TOP zabiegi w Centrum DER-MED, cz. IV

Zatrzymaj lato na dłużej! Zadbaj o idealną gładkość skóry – zafunduj sobie depilację!

Depilacja to rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się gładką skórą bez zbędnego owłosienia pod pachami, w miejscach intymnych, czy też na nogach. Coraz bardziej skuteczne metody pozwalają usuwać niechciane włoski niemal z każdego miejsca na ciele, nawet z tych trudno dostępnych czy delikatnych. Nowoczesna laseroterapia pozwala na osiągnięcie trwałych efektów, do tego jest zabiegiem bezpiecznym, komfortowym i pozwala zapomnieć o problemach z wcześniejszym goleniem maszynką czy depilatorem. Wiele kobiet przez długie lata stosuje najprostsze, ale nie najskuteczniejsze sposoby usuwania włosków, jak maszynka czy depilator. To metody działające na chwilę, często bolesne i pozostawiające po sobie ślad w postaci podrażnień. Włoski zaczynają odrastać bardzo szybko, a do tego stają się coraz mocniejsze i ciemniejsze. Jeśli więc marzysz o gładkiej skórze bez podrażnień i bez konieczności sięgania co parę dni po maszynkę, warto zastanowić się nad depilacją laserową. To gwarancja satysfakcji z uzyskanych efektów.

Depilacja laserowa? Najpierw konsultacja z naszym specjalistą

Ponieważ czasem depilacja laserowa nie może być przeprowadzona, trzeba wykluczyć wszelkie przeciwwskazania podczas konsultacji z naszym specjalistą. Kiedy musisz zrezygnować z depilacji przy użyciu lasera? Przede wszystkim zabieg nie jest przeprowadzany na skórze ze świeżą opalenizną, ani u osób przyjmujących leki światłouczulające. Oczywiście są to przeciwwskazania tymczasowe, bo depilację będzie można wykonać, gdy opalenizna zejdzie, a leki zostaną odstawione. Bywają jednak również schorzenia, które uniemożliwiają zabiegi laserowe, jednak nawet w takiej sytuacji specjaliści z naszego Centrum DER-MED nie pozostawią pacjenta bez pomocy, a zaproponują zabieg alternatywny, depilację woskiem. Depilacji laserowej nie możemy wykonać bowiem w przypadku chorób nowotworowych, padaczki czy aktywnych infekcji. Również panie w ciąży i karmiące piersią muszą nieco poczekać. Podczas konsultacji istnieje możliwość rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących zabiegów depilacji laserowej, dlatego po rozmowie będziesz wiedzieć wszystko!

Skuteczność depilacji laserowej

LightSheer Duet to nowoczesny laser, dzięki któremu Twoje kłopoty ze zbędnym owłosieniem znikną. Musisz jednak wiedzieć, że nie wystarczy tylko jeden zabieg, dlatego przygotuj się na kilka sesji. Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, trzeba poznać naturalny cykl życia włosa, który składa się z trzech następujących po sobie faz. Jedynie włosy znajdujące się w fazie wzrostu mogą zostać usunięte podczas depilacji laserowej. Zostają one całkowicie zniszczone wraz z mieszkami, dlatego mówimy o bezpowrotnym zniszczeniu włosa. Chociaż włosy zniszczone podczas jednej sesji na pewno już nie odrosną, pojawią się jednak te, które znajdowały się w pozostałych dwóch fazach wzrostu, dlatego konieczne jest powtórzenie zabiegu. Ich ilość uzależniona jest od rodzaju włosów i dobierana jest indywidualnie. Odstępy między kolejnymi depilacjami wynoszą od 4 do 8 tygodni. Co ważne dla naszych pacjentów, laser, na którym pracujemy posiada dwie wymienne głowice – małą i dużą, dzięki czemu możliwe jest usuwanie włosków z całego ciała, nawet z trudno dostępnych miejsc. 

A jeśli nie laser? … to wosk

Jeśli z jakichś przyczyn nie można u Ciebie przeprowadzić zabiegów z użyciem lasera, a Ty pragniesz mieć gładką skórę, nasi specjaliści zaproponują Ci depilację woskiem. Efekty takiego zabiegu mogą utrzymać się nawet do miesiąca. Musisz wiedzieć, że w ten sposób możemy pozbyć się włosków z całego ciała, a te odrastające będą jaśniejsze i bardziej miękkie, a przy tym coraz słabsze. W Centrum DER-MED znajdziemy rozwiązanie dla każdego, kto pragnie cieszyć się gładką skórą i swobodnie czuć się w bikini czy sukience bez rękawów. Nasi fachowcy podpowiedzą Ci, które rozwiązanie jest najlepsze, a także jak przygotować się do depilacji laserowej. W Centrum DER-MED stawiamy na satysfakcję pacjenta, dlatego każdy może tu liczyć na profesjonalną opiekę.

Szukasz sposobu na gładkie nogi, a może męczą Cię szybko odrastające włoski pod pachami?  Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić https://www.katowice.dermed.pl/pl.