Chirurgia estetyczna

Chirurgia estetyczna

Korzystamy z najbardziej bezpiecznej i naturalnej metody powiększania piersi – Body Jet. Co ważne, to jedyna metoda, dzięki której otrzymuje się tkanki o niezniszczonej strukturze i najwyższej jakości.

Sprawdź nasze zabiegi!

Liposukcja wodna Body Jet

Chcesz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, a boisz się narkozy i zabiegu? Wybierz liposukcję wodną Body Jet! W Centrum DER-MED wykonujemy innowacyjną liposukcję Body Jet. Co ją wyróżnia? Zabieg jest małoinwazyjny, nie wymaga hospitalizacji, nie wyłączna nas z życia codziennego oraz wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Liposukcja Body Jet, w zależności od obszaru, trwa ok 2. godz. W tym czasie tłuszcz jest odsysany specjalną kaniulą. By jeszcze bardziej podnieść komfort zabiegu – tą samą kaniulą podawany jest środek przeciwbólowy. Dodatkowym atutem Body Jet jest możliwość reimplantacji odessanych komórek tłuszczowych do piersi lub pośladków by je pięknie wymodelować!

Reimplantacja tkanki tłuszczowej

Pełne piersi bez implanów? W naturalny sposób? Teraz to możliwe! Wybierz reimplantację tkanki tłuszczowej w Centrum DER-MED i ciesz się pięknym efektem. Komórki tłuszczowe pobierane są z innego obszaru np. brzucha, ud, ramion, a następnie podawane specjalną kaniulą do piersi. Własny tłuszcz jest preparatem w 100 proc. antyalergicznym. Nie powoduje uczuleń. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przez doświadczonego chirurga