• English

Depilacja laserowa, depilacja woskiem

Depilacja laserowa, depilacja woskiem

Centrum Kosmetyczno – Dermatologiczne DER-MED to pionier depilacji laserowej w Polsce. Grono specjalistów kosmetologów oraz lekarzy, od 1999 roku, dba o zadowolenie klientów i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Sprawdź nasze zabiegi!

Depilacja laserowa

W 1999 r. Centrum DER-MED wprowadziło do Polski depilację laserową. Chcieliśmy by ten sposób depilacji dostępny był w Polsce. Możemy pochwalić się 18. letnim doświadczeniem w depilacji laserowej oraz milionem wykonanych zabiegów. Obecnie pracujemy na najskuteczniejszym laserze LightSheer Duet. Jest on idealny zarówno do twarzy jak i obszarów na ciele. Dobierając odpowiednią głowicę można skutecznie wydepilować górną wargę, bikini czy uda. Wybierz Centrum DER-MED i ciesz się gładką skórą!

Depilacja woskiem

Alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z depilacji laserowej LightSheer Duet (np. jasny włos) jest depilacja woskiem. Włoski usuwane są dokładnie, a te które odrastają są dużo delikatniejsze. W Centrum DER-MED zabieg depilacji woskiem wykonuje doświadczony kosmetolog. Ten zabiegowi może poddać zarówno twarz jak i partie na ciele. Z powodzeniem decydują się na niego kobiety i mężczyźni.