• English

Dermatologia i dermatochirurgia

Dermatologia i dermatochirurgia

Nasza oferta to szereg usług dermatologicznych oraz dermatochirurgicznych – począwszy od konsultacji i porad po zabiegi laserowe oraz usunięcia zmian chirurgicznie. Wieloletnie, klinicznie doświadczenie lekarzy, gwarantuje nie tylko precyzyjną diagnostykę choroby ale również skuteczne leczenie.

Sprawdź nasze zabiegi!

Konsultacje dermatologiczne i dermatochirurgiczne

Konsultacja lekarska jest pierwszym krokiem, który musimy postawić by rozwiązać problemy dermatologiczne. Podczas wizyty ustalony zostanie indywidualny plan leczenia oraz zabiegów jakie należy wykonać by cieszyć się zdrową skórą.

Usuwanie rumienia

Rumień, przebarwienia? Wybierz zabieg laserem Alma Harmony XL PRO. To obecnie najnowocześniejszy laser pozwalający na usunięcie zmian tego rodzaju. Umożliwia precyzyjne i skuteczne leczenie. Dzięki zaawansowanym technologiom, w tym systemom chłodzenia naskórka, zwiększają komfort zabiegu. Dodatkowym atutem jest brak okresu rekonwalescencji i krótki czas trwania zabiegu. 

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy i nogach

Pękające naczynka to problem dotykający zarówno kobiety jak i mężczyzn w różnym wieku. Na szczęście dzięki laserom Alma Harmony XL PRO można go rozwiązać! Najnowsza technologia zamknięta w małej głowicy nie tylko skutecznie zamyka naczynka, ale i dzięki niej zabieg jest szybki i bezbolesny.

Videodermatoskopia – badanie znamion

Ultranowoczesne, precyzyjne badanie zmian barwnikowych? Videodermatoskopia FotoFinder! Pozwala nie tylko ocenić czy tzw. pieprzyk jest zmianą złośliwą, ale i śledzić jego rozwój w czasie. Dodatkowo, videodermatoskopia umożliwia wychwycenie nowych zmian na całym ciele.

Usuwanie zmian skórnych

Zmiany skórne różnego rodzaju można usunąć laserowo lub chirurgicznie. O wyborze odpowiedniej metody decyduje lekarz podczas konsultacji. Metoda dobierana jest tak by była jak najbardziej bezpieczna oraz odpowiednia do konkretnej zmiany.

Usuwanie chirurgiczne zmian skórnych

Niekiedy niepokojące zmiany skórne trzeba usunąć skalpelem. W Centrum DER-MED ten rodzaj zabiegu wykonuje chirurg. Zmiana jest usuwana dokładnie, starannie w odpowiednich warunkach oraz przy użyciu sterylnych narzędzi. Pobrany wycinek można wysłać do badania histopatologicznego.

Usuwanie laserowe

Laserowe usunięcie zmian skórnych uważa się za najmniej inwazyjne oraz takie, które nie pozostawia śladów. W Centrum DER-MED zabieg ten wykonuje lekarz dermatolog. Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikacyjną.

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia powstają na wskutek działania promieniowania uv na powierzchnię skóry. Najczęściej pojawiają się na twarzy, gdyż to miejsce najtrudniej ochronić przed słońcem, oraz na dłoniach. Dzięki zaawansowanym technologiom można je skutecznie usunąć.

Skleroterapia – bezoperacyjne usuwanie żylaków

Żylaki to nie tylko problem estetyczny, ale i zdrowotny. Na szczęście można z nim walczyć bezoperacyjnie! Skleroterapia jest skutecznym sposobem usunięci żylaków. Polega na ostrzyknięciu ich specjalnym preparatem. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani nie wyłącza z życia zawodowego.