• English

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna

Zajmujemy się także korektą wyglądu okolic intymnych. Korzystamy przy tym z nowoczesnych rozwiązań – takich jak laser MonaLista Touch. Dzięki tym zabiegom podnosi się komfort życia kobiety i likwidowane są problemy.

Sprawdź nasze zabiegi!

Konsultacje lekarskie

W Centrum DER-MED każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a każdy zabieg z zakresu ginekologii estetycznej poprzedzony jest konsultacją z ginekologiem. Jest to czas na szczegółowe pytania, wywiad, rozwianie wątpliwości, ale i poznanie lekarza, który będzie wykonywał zabieg. A także czas do zakwalifikowanie do zabiegu (wywiad, badanie, zlecenie dodatkowych badań). Konsultacje w Centrum DER-MED zawsze przeprowadzane są bardzo sumiennie.

Nietrzymanie moczu

Myślisz, że problem nietrzymania moczu dotyka tylko Ciebie? Uwierz nam, że tak nie jest! Boryka lub będzie borykać się z nim co czwarta z nas. W Centrum DER-MED znamy skuteczny sposób na tę dolegliwość. Laser MonaLisa Touch pozwala bezinwazyjnie, skutecznie i bezpiecznie przywrócić komfort intymny. Zabieg nie wyłącza z codziennego życia. Można go wykonać pomiędzy codziennymi obowiązkami. Zabieg MonaLisa został stworzony z myślą o kobietach w każdym wieku.

Nawilżanie i obkurczanie pochwy

Trudny poród, menopauza często niekorzystanie wpływają na strefą intymną. Pochwa staje się „luźna”, sucha co zmniejsza przyjemność z życia seksualnego. W Centrum DER-MED znamy rozwiązanie tego problemu! Laser MonaLisa Touch pozwala nawilżyć, obkurczyć i zrewitalizować strefę intymną. Dzięki emitowaniu specjalnej wiązki, głowica lasera pobudza produkcję nowego kolagenu. Już jeden zabieg poprawi Twój komfort intymny oraz jakość życia seksualnego.

Labioplastyka warg sromowych

Przerost, asymetria warg sromowych są powodem kompleksów wielu kobiet. Dzięki współczesnej medycynie można zmienić wygląd miejsc intymnych. W Centrum DER-MED wykonujemy zabieg labioplastyki czyli laserowej korekcji warg sromowych światowej klasy laserem MonaLisa Touch. Zabieg jest mniej inwazyjny w porównaniu do chirurgicznego. Labioplastyka nie wymaga także hospitalizacji, a okres gojenia jest dużo krótszy. Labioplastyka jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą cieszyć się wyglądem miejsc intymnych oraz odzyskać pewność w życiu seksualnym. Zabieg wykonuje doświadczony lekarz ginekolog.

Usuwanie kłykcin kończystych

Kłykcin kończyste czyli tzw. brodawki płciowe są zmianami powstającymi w obrębie miejsc intymnych oraz odbytu. Jest to schorzenie wywołane przez wirus HPV. Metod leczenia zmian jest kilka począwszy od farmakologii. Uznaje się jednak, że najskuteczniejsza jest metoda laserowa. Nie tylko jeżeli chodzi o efekty leczenia, ale o zminimalizowanie nawrótu zmian. W Centrum DER-MED zabieg laserowego usunięcia kłykcin wykonuje doświadczony lekarz. Gwarantuje to odpowiednią diagnostyką oraz przebieg i efekty zabiegu.

Wybielanie okolic intymnych

Ciemniejszy kolor skóry w miejscach intymnych można skutecznie rozjaśnić laserem. Skóra zyskuje delikatniejszy odcień oraz staje bardziej jędrna oraz napięta. W Centrum DER-MED wykonujemy zabieg laserem MonaLisa Touch.