• English

Kosmetyka twarzy

Kosmetyka twarzy

Nasza skóra jest wyjątkowa, dlatego potrzebuje właściwej opieki i skutecznej pielęgnacji. Promienna i zadbana cera jest gwarancją sukcesu, oraz odzwierciedleniem dobrego samopuczucia. Nasze zabiegi, są po to, aby pomóc utrzymać młody i piękny wygląd, bez względu na to ile mamy lat.

Sprawdź nasze zabiegi!

Oczyszczanie twarzy – peelingi profesjonalne dla różnych typów skóry

Obok oczyszczania manualnego peelingi są jedną z form oczyszczania skóry twarzy, pleców czy dekoltu. W Centrum DER-MED peelingi wykonują kosmetolodzy. Rodzaj peelingu dopierany jest indywidualnie w zależności od potrzeb i rodzaju skóry. Zapraszamy na bezpłatną konsultację z kosmetologiem by dobrać odpowiednie zabiegi dla Państwa twarzy,

Zabiegi pielęgnacyjne

Dotlenienie, nawilżenie, ujędrnienie – to tylko niektóre efekty zabiegów z użyciem kosmetyków profesjonalnych w Centrum DER-MED. Zabiegi wykonywane są przez kosmetologów po analizie skóry oraz jej potrzeb. Pracujemy na kosmetykach KLAPP, które oferują możliwość wykonania zabiegu setowego czyli przeznaczonego tylko dla jednego klienta. Co to oznacza w praktyce? Kosmetolog dla każdego klienta wybiera odpowiedni zestaw produktów, które wykorzysta na zabiegu. Zestaw jest jednorazowy – przeznaczony dla danej osoby. Zapraszamy serdecznie do Centrum DER-MED.

Henna i regulacja brwi

Oprawa oczu jest niezwykle ważnym elementem naszej twarzy. Dodaje nam wyrazu, charakteru – sprawia, że jesteśmy bardziej wyraziste. Dobrze wykonana henna brwi, rzęs oraz regulacja brwi potrafią znacząco poprawić nasz wygląd oraz sprawić, że poczujemy się pewnie i pięknie.

Przekłuwanie uszu

Przebijanie uszu? Tylko z wykorzystaniem metody Blomdhal. Dlaczego? Ponieważ dwoje uszu przebijane jest jednocześnie. Jest to świetne rozwiązanie dla dzieci. Do tego kolczyki wykonywane są z plastiku medycznego co sprawia, że są w 100 proc. hipoalergiczne.,

Przebarwienia na twarzy, drobne zmarszczki – laser frakcyjny

Laser frakcyjny czyli FraxeloveLaser frakcyjny – czym jest? Wśród wielu zabiegów wykonywanych przez kosmetologów, te z użyciem lasera frakcyjnego przynoszą najbardziej spektakularne efekty. I to efekty na zewnątrz i wewnątrz skóry Twojej skóry. Na zewnątrz Laser frakcyjny, jak i cała laseroterapia, ma wszechstronne zastosowanie w kosmetologii i medycynie. Dzięki jego zastosowaniu możemy skutecznie: pozbyć się […]

Usuwanie podwójnego podbródka – kriolipoliza Cooltech

Podwójne powinny być przyjemności – nigdy podbródek! Zapraszamy do Centrum DER-MED na zabieg kriolipolizy CoolTech. CoolTech polega na wymrażaniu nagromadzanej tkanki tłuszczowej dzięki zaaplikowaniu specjalnej głowicy. Niska temperatura uszkadza ją. Następstwem tego jest usunięcie z organizmu tkanki tłuszczowej w fizjologiczny sposób. Efekty pojawiają się już po 2-3 tygodniach. Efekt ostateczny widoczny jest po ok 2,5 – 3 miesiącach. CoolTech jest zabiegiem bezpiecznym oraz skutecznym.

Masaż twarzy ujędrniający – Endermolift

Przyjemny masaż, który silnie ujędrnia skórę? Endermolift w Centrum DER-MED! Ten przyjemny zabieg pobudzi krążenie, produkcję kolagenu by skóra była jędrna i promienna. Nasi kosmetolodzy dobiorą parametry tak by był jak najbardziej efektywny. Wszak jesteśmy w branży beauty od 1999 r.

Ujędrnianie twarzy – fale radiowe RF KLAPP

Jędrna, jędrniejsza, fale RF KLAPP! Te ujędrniający zabieg będzie dla Ciebie idealny jeżeli chcesz bezinwazyjnie zliftingować skórę i poczuć się jak gwiazda. Fale podgrzewając skórę pobudzają kolagen do działania by skóra była napięta.

Ujędrnianie twarzy, napinanie skóry – Titan

Lifting bez skalpela? W Centrum DER-MED to możliwe! Wybierz zabieg z technologią podczerwieni Titan. Wiesz co się o nim mówi? Że to właśnie lifting bez skalpela! Podgrzewa skórę i pobudza ją do produkcji kolagenu. Po resztę informacji… zapraszamy na bezpłatne konsultację z naszymi kosmetologami. Umów się 32 201 02 65

Mezoterapia bezigłowa

Głębokie odżywianie skóry bez użycia igły? W Centrum DER-MED wykonujemy mezoterapię bezigłową. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą korzystać z zabiegów iniekcyjnych. Dzięki specjalnym ampułkom oraz urządzeniu wszystkie substancje aktywne zostają podane w głąb skóry. Efektem tego jest zdrowo wyglądająca, nawilżona i pełna blasku twarz.

Lifting i podkręcanie rzęs – LVL rzęs

Marzysz o zalotnych rzęsach, ale nie chcesz ich przedłużać ani doklejać kępek? Wybierz zabieg LVL w Centrum DER-MED. Zabieg sprawi, że rzęsy będą zdyscyplinowane i pięknie uniesione już od nasady. Oko stanie się optycznie większe, a cała twarz nabierze charakteru. LVL wykonuje przeszkolony kosmetolog co gwarantuje bezpieczeństwo i piękny efekt.