• English

Liposukcja i powiększanie piersi, pośladków

Liposukcja i powiększanie piersi, pośladków

Korzystamy z najbardziej bezpiecznej i naturalnej metody powiększania piersi – Body Jet. Co ważne, to jedyna metoda, dzięki której otrzymuje się tkanki o niezniszczonej strukturze i najwyższej jakości.

Sprawdź nasze zabiegi!

Liposukcja wodna Body Jet

Chcesz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, a boisz się narkozy i zabiegu? Wybierz liposukcję wodną Body Jet! W Centrum DER-MED wykonujemy innowacyjną liposukcję Body Jet. Co ją wyróżnia? Zabieg jest małoinwazyjny, nie wymaga hospitalizacji, nie wyłączna nas z życia codziennego oraz wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Liposukcja Body Jet, w zależności od obszaru, trwa ok 2. godz. W tym czasie tłuszcz jest odsysany specjalną kaniulą. By jeszcze bardziej podnieść komfort zabiegu – tą samą kaniulą podawany jest środek przeciwbólowy. Dodatkowym atutem Body Jet jest możliwość reimplantacji odessanych komórek tłuszczowych do piersi lub pośladków by je pięknie wymodelować!

Powiększanie piersi i pośladków

Pełne piersi bez implanów? W naturalny sposób? Teraz to możliwe! Wybierz reimplantację tkanki tłuszczowej w Centrum DER-MED i ciesz się pięknym efektem. Komórki tłuszczowe pobierane są z innego obszaru np. brzucha, ud, ramion, a następnie podawane specjalną kaniulą do piersi. Własny tłuszcz jest preparatem w 100 proc. antyalergicznym. Nie powoduje uczuleń. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przez doświadczonego chirurga