• English

Makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna

Makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna

Makijaż permanentny pozwala podkreślić naturalne piękno każdej z nas w sposób naturalny i subtelny. Nie rozmazuje się przez co zawsze wygląda pięknie.

Sprawdź nasze zabiegi!

Mikropigmentacja brodawki piersiowej

Rekonstrukcja sutka – odzyskaj pewność siebieMikropigmentacja brodawki piersiowej to zabieg, który został stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet, które: – miały zabieg jedno lub dwustronnej mastektomii, – chcą przyciemnić naturalny kolor brodawki piersiowej, – są po rekonstrukcji piersi (niekiedy brodawka jest chirurgicznie odtworzona, innym razem nie). Mikropigmentacja brodawki piersiowej Ponieważ piersi są niewątpliwie […]

Mikropigmentacja medyczna

Mikropigmentacja medyczna jest rodzajem makijażu trwałego. Jej celem jest zakamuflowanie ubytków w owołosieniu, łysiny, zakoli oraz blizn na skórze głowy oraz odtworzenie brodawki sutkowej. Linergistka w obszar zabiegowy wprowadza specjalny barwnik i wykonuje coś na wzór tatuażu (technika podanie barwnika, maszynka są zupełnie inne) imitującego owłosienie oraz sutek. Barwnik dobierany jest indywidualnie. Dzięki mikropigmentacji medycznej można optycznie zagęścić zarówno krótkie jak i długie włosy oraz odtworzyć brodawkę sutkową.

Maskowanie zakoli, łysiny i przerzedzeń włosów

Włosy nie zawsze rosną tak jakbyśmy chcieli. Zwłaszcza panom zdarza się przedwczesna łysina czy zakola. Problem ten można jednak sprawnie zatuszować dzięki stworzeniu imitacji owłosienia. Efekt krótko przystrzyżonej fryzury lub zagęszczenie włosów długich poprawi wygląd i sprawi, że poczujemy się pewniej.

Makijaż permanentny brwi, oka, ust

Podkreślenie naturalnej urody – to główne zadanie makijażu trwałego. I taki właśnie makijaż wykonujemy w Centrum DER-MED. Naturalnie piękny, który pasuje do charakteru twarzy, a nie zmienia go. Kształt i kolor brwi, grubość kreski, kolor ust zawsze dobierane są indywidualnie podczas konsultacji. Makijaż wygląda świetnie o każdej porze dnia, pozwala także zaoszczędzić czas na jego codzienne wykonywanie. Jeśli nie jesteś jeszcze przekonana czy chcesz go wykonać – umów się z naszą linergistką na bezpłatną konsultację.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Nie każdy makijaż trwały brwi spełnia nasze oczekiwania. Na szczęście jest skuteczna metoda jego rozjaśnienia lub usunięcia. Dzięki platformie Alma Harmony XL PRO i głowicy Q-switch możesz to zrobić już dziś. Umów się na konsultację z naszą linergistką. Zapraszamy