• English

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna, jest największym sprzymierzeńcem kobiet i mężczyzn w walce z upływającym czasem i niedoskonałościami urody. Pozwala na szybką poprawę wyglądu i samopoczucia poprzez serię indywidualnie dobranych zabiegów.

Sprawdź nasze zabiegi!

Konsultacje estetyczne

Konsultacja estetyczna to pierwszy etap naszej przygody z medycyną estetyczną. W tym właśnie momencie -poznania się lekarza z pacjentem, zderzenia oczekiwań z możliwościami wszytsko się zaczyna. Nasi lekarze medycyny estetycznej są nie tylko wykształceni, ale i zawsze pracują tak by efekty zabiegów wyglądały bardzo naturalnie. Bo to właśnie umiar jest podstawą prawdziwej medycyny!

Botoks – zmarszczki mimiczne czoła, wokół oczu i ust

Uśmiech, grymas, zdziwienie, zdenerwowanie – nasza mimika to cała masa różnych zmian wyrazu twarzy i tików. Nie da się jej opanować, ale… Można zniwelować zmarszczki, które są jej efektem. Wybierz skuteczny zbieg toksyną botulinową w Centrum DER-MED. Pozwoli on zachować twarz w każdej sytuacji i nie martwić się zmarszczkami.

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek i bruzd na twarzy

Któż nie wie czym są zmarszczki…? Te, pojawiające się wraz z wiekiem i związane z ubywającą ilością kolaganu, zmiany można na szczęście wypełnić! Bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetki czy inne odejdą w zapomnienie dzięki umiejętnością lekarzy medycyny estetycznej Centrum DER-MED oraz odpowiednim preparatom z kwasem hialuronowym! Używane przez nas preparaty pozwalają odzyskać młody, ale naturalny wygląd. Wszak nasze motto brzmi „Dla Ciebie zatrzymamy czas…”

Modelowanie ust – powiększanie ust i usuwanie asymetrii

Piękne, pełne, ale naturalnie wyglądające usta są marzeniem wielu kobiet. I nawet gdy nie mamy takich od urodzenia – możemy je mieć w późniejszym wieku! Z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. W Centrum DER-MED lekarze sprawią, że będziesz mogła cieszyć się pięknymi, pełnymi, ale NATURALNIE wyglądającymi ustami.

Lifting wargi górnej – powiększenie górnej wargi

Wąskie usta? Brak widoczności górnych zębów podczas uśmiechu? A może znajomi często pytają czy jesteś smutna lub zła, co jest nieprawdą? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałaś TAK, to zabieg bullhorn lip lift może być dla właśnie Ciebie. Lifting górnej wargi to chirurgiczny zabieg pozwalający na zmniejszenie odległości pomiędzy podstawą nosa, a górną wargą. Pozwala […]

Mezoterapia – regeneracja, nawilżenie skóry twarzy, szyi, dekoltu

Mezoterapia jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Jak działa? Dzięki podanym iniekcyjnie koktajlom dogłębnie nawilża, odświeża i napina skórę. W Centrum DER-MED mezoterapię igłową wykonują doświadczeni lekarze. Do zabiegów wykorzystują preparaty sprawdzone i skuteczne tak by klienci mogli cieszyć się swoją skórą na nowo. Mezoterapię można wykonać na twarzy (także pod oczami na tzw. ciemne kręgi) oraz na skórze głowy (by pobudzić włosy do wzrostu).

Osocze bogatopłytkowe – naturalna regeneracja

Osocze bogatopłytkowe to naturalne, w 100 proc. antyalergiczne „paliwo” dla naszej skóry. Uzyskuje się je z krwi pacjenta poprzez jej specjalne odwirowanie. Następnie, osocze bogate w czynniki wzrostu, podaje się iniekcyjnie w obszar zabiegowy. Zabiegi z wykorzystaniem osocza mają silne właściwości regeneracyjne. Można wykorzystać je po zabiegach laserowych. Doskonale stymulują także cebulki włosowe.

Fibryna bogatopłytkowa – naturalne wypełnienie zmarszczek

Ubytek w skórze? Wybierz fibrynę bogatopłytkową, która w naturalny i 100 proc. antyalergiczny (nie uczula) sposób pomoże Ci go wypełnić. Fibrynę pobiera się z krwi pacjenta. Mam ona bardzo silne właściwości regeneracyjne. Fibryna bogatopłytkowa stymuluje płytki do uwalniania czynników wzrostu bym samym wypełniając ubytki. W Centrum DER-MED zabieg wykonują wykwalifikowani lekarze.

Dermastabilon – usuwanie podwójnego podbródka

Do lipolizy iniekcyjnej w Centrum DER-MED wykorzystujemy preparat Dermastabilon. Jest skutecznym rozwiązaniem na usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej/miejscowego otłuszczenia. Można go podać w okolice twarzy (np. podbródek) oraz na ciało. Dermastabilon powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych, które następnie są wydalane z organizmu w naturalnym procesie fizjologicznym. W Centrum DER-MED lipolizę iniekcyjną wykonuje lekarz medycyny estetycznej.

Niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym

Bezoperacyjna korekta kształtu nosa kwasem hialuronowymCzy można wymodelować nos szybko, bezpiecznie i w sposób całkowicie odwracalny? Oczywiście. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego można m.in. skorygować garbek, zmienić kształ czubka, poszerzyć wąski nos, wymodelować niewielkie skrzywienie nosa po załamaniu, a także zmniejszyć nieproporcjonlnie duży czubek nosa. Zabieg korekty nosa jest zabiegiem nieinwazyjnym, nie wymagającym rekonwalescencji. Po zabiegu […]

Linerase – odmładzająca moc kolagenu

Kolagen jest „rusztowaniem” dla naszej skóry. Gdy z biegiem czasu zaczyna go ubywać skóra traci na jędrności. Co wtedy? W Centrum DER-MED wykonujemy zabieg Linerase, który w naturalny sposób pobudza produkcję włókien kolagenowych. Preparat podaje się w formie iniekcji. Jest w 100 proc. bezpieczny. Za swoją skuteczność Linerase otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Sunekos – system regeneracji macierzy pozakomórkowej

Sunekos to coś więcej niż zabieg! To system pozwalający na bioregenerację skóry dzięki odbudowie macierzy pozakomórkowej. SUNEKOS głęboko nawilża, rozjaśnia skórę, ujędrnia oraz wygładza zmarszczki. Można stosować go także przeciwstarzeniowo. Efekt liftingu widoczny jest zaraz po zabiegu. Preparat zawiera w sobie aminokwasy oraz kwas hialuronowy.

Ellanse – wypełnienie i stymulacja kolagenu

Ellanse to rewolucyjny preparat z zakresu medycyny estetycznej. Nie tylko pozwala wypełnić zmarszczki, ale i biostymuluje produkcję kolagenu. Dzięki podwójnemu działaniu 2w1 daje świetne rezultaty! Twarz wygląda naturalnie i cały czas jest pobudzana do odnowy.

Korekcja odstających uszu oraz rekonstrukcja płata ucha

Jeżeli kogoś z Was, gdy byliście małymi dziećmi, mama zmuszała do chodzenia w „opaskach”, to pewnie chodziło o… odstające uszy. Niektórym opaska z czasów dziecięcych pomogła, a u innych problem pozostał. Co teraz możemy z tym zrobić? W Centrum DER-MED przeprowadzamy korekcję odstających uszu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 60-90 min. Wykonujący […]

Leczenie nadpotliwości

Spocone pachy (i plama na koszuli), wilgotne dłonie (i krępujące podanie ręki) to kłopot dla wielu osób – kobiet i mężczyzn. Jak wiadomo antyperspiranty nie zawsze się sprawdzają. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. W Centrum DER-MED lekarze wykonują zabieg usuwający problem nadpotliwości dłoni, stóp i pach. Ostrzykują te miejsca toksyną botulinową. Takie rozwiązanie daje efekty na dłuższy czas i sprawdza się w sytuacjach stresowych. Więc i Ty nie czekaj. Umów się na zabieg jeżeli problem potu nie jest Ci obcy.