• English

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Dbamy o sylwetki naszych klientów wykorzystując najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania: zabiegi laserowe i wodne. Pomagamy pielęgnować ciało i samopoczucie.

Sprawdź nasze zabiegi!

Rozbijanie tkanki tłuszczowej, Usuwanie cellulitu – Fala uderzeniowa STORZ Medical

Fala uderzeniowa czyli bezinwazyjne rozbijanie tkanki tłuszczowejFala uderzeniowa? Brzmi tajemniczo i obco, ale… wystarczy przeczytać jakie przynosi korzyści by ją pokochać! Cellulit na udach, pośladkach czy miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa na brzuchu to częste problemy estetyczne. Dzięki rozwiązaniu szwajcarskiej firmy STORZ Medical możemy je skutecznie i bezinwazyjnie rozwiązać. Urządzenie STORZ Medical wykorzystuje falę akustyczną (Acustic […]

Wyszczuplanie – kriolipoliza CoolTech

Chcesz skutecznie, ale nieinwazyjnie usunąć miejscowy tłuszczyk z okolicy brzucha, ud czy kolan? Wybierz kriolpolizę CoolTech w Centrum DER-MED! Zabieg wykorzystuje właściwości niskiej temperatury, która powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych. Następnie są one wydalane w naturalnym procesie. CoolTech przynosi świetne rezultaty. Wystarczy już jeden zabieg by stracić zbędny tłuszczyk!

Napinanie skóry, ujędrnianie ciała – Titan

Marzysz o jędrnej skórze brzucha, ud czy ramion? Wybierz zabieg Titan w Centrum DER-MED! Titan uważany jest za lifting bez skalpela. W urządzeniu zastosowano technologię światła podczerwonego. Jego zadaniem jest podgrzanie skóry, a tym samym pobudzenie do produkcji kolagenu. By podnieść komfort zabiegu końcówka głowicy jest chłodzona. Zabieg Titan jest bezpieczny, nieinwazyjny oraz daje świetne rezultaty.

Usuwanie cellulitu, ujędrnianie ciała, biustu – masaż Endermologie

Szukasz efektywnego sposobu na pozbycie się cellulitu? A może chcesz ujędrnić ciało? W Centrum DER-MED wykonujemy oryginalny zabieg Endermologia. Jest to rodzaj specjalnego masażu wykonywanego głowicą. Zasysa ona skóra i ją roluje. Taka stymulacja prowadzi do zwiększenia krążenia oraz rozpoczęcia procesu usuwania tłuszczu, który finalnie – jest w naturalnym procesie fizjologicznym usuwany z organizmu. W Centrum DER-MED zabiegi Endermologia poprzedza konsultacja z kosmetologiem.

Masaż leczniczy i drenujący

Masaż jest nie tylko przyjemny, ale to świetne rozwiązania problemów bólów mięśni czy stawów. Pozwala je rozluźnić przynosząc ulgę.