Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Dbamy o sylwetki naszych klientów wykorzystując najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania: zabiegi laserowe i wodne. Pomagamy pielęgnować ciało i samopoczucie.

Sprawdź nasze zabiegi!

Cooltech – wyszczuplanie przez zamrażanie

Chcesz skutecznie, ale nieinwazyjnie usunąć miejscowy tłuszczyk z okolicy brzucha, ud czy kolan? Wybierz kriolpolizę CoolTech w Centrum DER-MED! Zabieg wykorzystuje właściwości niskiej temperatury, która powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych. Następnie są one wydalane w naturalnym procesie. CoolTech przynosi świetne rezultaty. Wystarczy już jeden zabieg by stracić zbędny tłuszczyk!

Zabiegi modelujące sylwetkę

W Centrum DER-MED wykonujemy szereg zabiegów mających na celu modelowanie sylwetki. Pracujemy na oryginalnych urządzeniach, sprawdzonych preparatach, a nasi kosmetolodzy są odpowiednio przeszkoleni. Wykonujemy takie zabiegi jak: masaż ujędrniający i antycellulitowy Endermologie, zabieg Titan zwany liftingiem bez skalpela oraz kriolipolizę CoolTech, która pozwala na wymrażanie tkani tłuszczowej. Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją celem ustalenia planu działania oraz doboru najlepszego zabiegu.

Endermologie

Szukasz efektywnego sposobu na pozbycie się cellulitu? A może chcesz ujędrnić ciało? W Centrum DER-MED wykonujemy oryginalny zabieg Endermologia. Jest to rodzaj specjalnego masażu wykonywanego głowicą. Zasysa ona skóra i ją roluje. Taka stymulacja prowadzi do zwiększenia krążenia oraz rozpoczęcia procesu usuwania tłuszczu, który finalnie – jest w naturalnym procesie fizjologicznym usuwany z organizmu. W Centrum DER-MED zabiegi Endermologia poprzedza konsultacja z kosmetologiem.

Lifting bez skalpela Titan

Marzysz o jędrnej skórze brzucha, ud czy ramion? Wybierz zabieg Titan w Centrum DER-MED! Titan uważany jest za lifting bez skalpela. W urządzeniu zastosowano technologię światła podczerwonego. Jego zadaniem jest podgrzanie skóry, a tym samym pobudzenie do produkcji kolagenu. By podnieść komfort zabiegu końcówka głowicy jest chłodzona. Zabieg Titan jest bezpieczny, nieinwazyjny oraz daje świetne rezultaty.