• English

Strefa medyczna

Sprawdź nasze zabiegi!

Konsultacje estetyczne

Konsultacja estetyczna to pierwszy etap naszej przygody z medycyną estetyczną. W tym właśnie momencie -poznania się lekarza z pacjentem, zderzenia oczekiwań z możliwościami wszytsko się zaczyna. Nasi lekarze medycyny estetycznej są nie tylko wykształceni, ale i zawsze pracują tak by efekty zabiegów wyglądały bardzo naturalnie. Bo to właśnie umiar jest podstawą prawdziwej medycyny!

Botoks – zmarszczki mimiczne czoła, wokół oczu i ust

Uśmiech, grymas, zdziwienie, zdenerwowanie – nasza mimika to cała masa różnych zmian wyrazu twarzy i tików. Nie da się jej opanować, ale… Można zniwelować zmarszczki, które są jej efektem. Wybierz skuteczny zbieg toksyną botulinową w Centrum DER-MED. Pozwoli on zachować twarz w każdej sytuacji i nie martwić się zmarszczkami.

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek i bruzd na twarzy

Któż nie wie czym są zmarszczki…? Te, pojawiające się wraz z wiekiem i związane z ubywającą ilością kolaganu, zmiany można na szczęście wypełnić! Bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetki czy inne odejdą w zapomnienie dzięki umiejętnością lekarzy medycyny estetycznej Centrum DER-MED oraz odpowiednim preparatom z kwasem hialuronowym! Używane przez nas preparaty pozwalają odzyskać młody, ale naturalny wygląd. Wszak nasze motto brzmi „Dla Ciebie zatrzymamy czas…”

Modelowanie ust – powiększanie ust i usuwanie asymetrii

Piękne, pełne, ale naturalnie wyglądające usta są marzeniem wielu kobiet. I nawet gdy nie mamy takich od urodzenia – możemy je mieć w późniejszym wieku! Z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. W Centrum DER-MED lekarze sprawią, że będziesz mogła cieszyć się pięknymi, pełnymi, ale NATURALNIE wyglądającymi ustami.

Konsultacje dermatologiczne i dermatochirurgiczne

Konsultacja lekarska jest pierwszym krokiem, który musimy postawić by rozwiązać problemy dermatologiczne. Podczas wizyty ustalony zostanie indywidualny plan leczenia oraz zabiegów jakie należy wykonać by cieszyć się zdrową skórą.

Mezoterapia – regeneracja, nawilżenie skóry twarzy, szyi, dekoltu

Mezoterapia jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Jak działa? Dzięki podanym iniekcyjnie koktajlom dogłębnie nawilża, odświeża i napina skórę. W Centrum DER-MED mezoterapię igłową wykonują doświadczeni lekarze. Do zabiegów wykorzystują preparaty sprawdzone i skuteczne tak by klienci mogli cieszyć się swoją skórą na nowo. Mezoterapię można wykonać na twarzy (także pod oczami na tzw. ciemne kręgi) oraz na skórze głowy (by pobudzić włosy do wzrostu).

Osocze bogatopłytkowe – naturalna regeneracja

Osocze bogatopłytkowe to naturalne, w 100 proc. antyalergiczne „paliwo” dla naszej skóry. Uzyskuje się je z krwi pacjenta poprzez jej specjalne odwirowanie. Następnie, osocze bogate w czynniki wzrostu, podaje się iniekcyjnie w obszar zabiegowy. Zabiegi z wykorzystaniem osocza mają silne właściwości regeneracyjne. Można wykorzystać je po zabiegach laserowych. Doskonale stymulują także cebulki włosowe.

Zamykanie naczynek na twarzy i nogach – Alma Harmony XL PRO

Pękające naczynka na twarzy i nogach są często zmorą wielu osób. Stanowią nie tylko problem estetyczny, ale i mogą być początkiem rumienia na twarzy czy żylaków na nogach. W Centrum DER-MED skutecznie i bezpiecznie zamykamy naczynka. Nasi lekarze pracują na nowoczesnym laserze Alma Harmony XL PRO. Dzięki zastosowanym technologiom czas zabiegu jest krótki, dodatkowo chłodząca końcówka poprawia komfort i odczucia pacjenta. Skuteczność zabiegów widoczna jest już po pierwszym zabiegów.

Liposukcja wodna Body Jet

Chcesz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, a boisz się narkozy i zabiegu? Wybierz liposukcję wodną Body Jet! W Centrum DER-MED wykonujemy innowacyjną liposukcję Body Jet. Co ją wyróżnia? Zabieg jest małoinwazyjny, nie wymaga hospitalizacji, nie wyłączna nas z życia codziennego oraz wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Liposukcja Body Jet, w zależności od obszaru, trwa ok 2. godz. W tym czasie tłuszcz jest odsysany specjalną kaniulą. By jeszcze bardziej podnieść komfort zabiegu – tą samą kaniulą podawany jest środek przeciwbólowy. Dodatkowym atutem Body Jet jest możliwość reimplantacji odessanych komórek tłuszczowych do piersi lub pośladków by je pięknie wymodelować!

Usuwanie rumienia

Rumień, przebarwienia? Wybierz zabieg laserem Alma Harmony XL PRO. To obecnie najnowocześniejszy laser pozwalający na usunięcie zmian tego rodzaju. Umożliwia precyzyjne i skuteczne leczenie. Dzięki zaawansowanym technologiom, w tym systemom chłodzenia naskórka, zwiększają komfort zabiegu. Dodatkowym atutem jest brak okresu rekonwalescencji i krótki czas trwania zabiegu. 

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy i nogach

Pękające naczynka to problem dotykający zarówno kobiety jak i mężczyzn w różnym wieku. Na szczęście dzięki laserom Alma Harmony XL PRO można go rozwiązać! Najnowsza technologia zamknięta w małej głowicy nie tylko skutecznie zamyka naczynka, ale i dzięki niej zabieg jest szybki i bezbolesny.

Fibryna bogatopłytkowa – naturalne wypełnienie zmarszczek

Ubytek w skórze? Wybierz fibrynę bogatopłytkową, która w naturalny i 100 proc. antyalergiczny (nie uczula) sposób pomoże Ci go wypełnić. Fibrynę pobiera się z krwi pacjenta. Mam ona bardzo silne właściwości regeneracyjne. Fibryna bogatopłytkowa stymuluje płytki do uwalniania czynników wzrostu bym samym wypełniając ubytki. W Centrum DER-MED zabieg wykonują wykwalifikowani lekarze.

Dermastabilon – usuwanie podwójnego podbródka

Do lipolizy iniekcyjnej w Centrum DER-MED wykorzystujemy preparat Dermastabilon. Jest skutecznym rozwiązaniem na usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej/miejscowego otłuszczenia. Można go podać w okolice twarzy (np. podbródek) oraz na ciało. Dermastabilon powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych, które następnie są wydalane z organizmu w naturalnym procesie fizjologicznym. W Centrum DER-MED lipolizę iniekcyjną wykonuje lekarz medycyny estetycznej.

Niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym

Bezoperacyjna korekta kształtu nosa kwasem hialuronowymCzy można wymodelować nos szybko, bezpiecznie i w sposób całkowicie odwracalny? Oczywiście. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego można m.in. skorygować garbek, zmienić kształ czubka, poszerzyć wąski nos, wymodelować niewielkie skrzywienie nosa po załamaniu, a także zmniejszyć nieproporcjonlnie duży czubek nosa. Zabieg korekty nosa jest zabiegiem nieinwazyjnym, nie wymagającym rekonwalescencji. Po zabiegu […]

Powiększanie piersi i pośladków

Pełne piersi bez implanów? W naturalny sposób? Teraz to możliwe! Wybierz reimplantację tkanki tłuszczowej w Centrum DER-MED i ciesz się pięknym efektem. Komórki tłuszczowe pobierane są z innego obszaru np. brzucha, ud, ramion, a następnie podawane specjalną kaniulą do piersi. Własny tłuszcz jest preparatem w 100 proc. antyalergicznym. Nie powoduje uczuleń. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przez doświadczonego chirurga

Odmładzanie twarzy, dłoni, dekoltu – ClearLift Alma Harmony XL PRO

Zabieg laserowy o każdej porze roku? Oczywiście! Zapraszamy do Centrum DER-MED gdzie wykonujemy odmładzający zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL PRO. Pozwala on nie tylko ujędrnić, napiąć skórę, ale i rozjaśnić przebarwiania i plamy posłoneczne, zamknąć rozszerzone pory. Jednym słowem nasza skóra odzyska blask! Co istotne można wykonać go na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach. Zabieg wykonują doświadczeni lekarze oraz kosmetolodzy. ClearLift jest idealny nawet dla wrażliwej skóry przy ustach czy oczach.

Konsultacje lekarskie

W Centrum DER-MED każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a każdy zabieg z zakresu ginekologii estetycznej poprzedzony jest konsultacją z ginekologiem. Jest to czas na szczegółowe pytania, wywiad, rozwianie wątpliwości, ale i poznanie lekarza, który będzie wykonywał zabieg. A także czas do zakwalifikowanie do zabiegu (wywiad, badanie, zlecenie dodatkowych badań). Konsultacje w Centrum DER-MED zawsze przeprowadzane są bardzo sumiennie.

Resurfacing – odbudowa skóry laserem ablacyjnym

Laser ablacyjny ma wszechstronne zastosowanie w medycynie laserowej. Pozwala nie tylko poprawić jakość skóry, wyrównać koloryt, napiąć skórę, odświeżyć, ale także świetnie sprawdzają się przy usuwaniu blizn (także potrądzikowych) oraz rozstępów. Laser ablacyjny jest laserem o mocnym działaniu. Można wykonać nim resurfacing czyli dogłębną przebudową skóry. O doborze parametrów i mocy lasera decyduje lekarz po konsultacji.

Nietrzymanie moczu

Myślisz, że problem nietrzymania moczu dotyka tylko Ciebie? Uwierz nam, że tak nie jest! Boryka lub będzie borykać się z nim co czwarta z nas. W Centrum DER-MED znamy skuteczny sposób na tę dolegliwość. Laser MonaLisa Touch pozwala bezinwazyjnie, skutecznie i bezpiecznie przywrócić komfort intymny. Zabieg nie wyłącza z codziennego życia. Można go wykonać pomiędzy codziennymi obowiązkami. Zabieg MonaLisa został stworzony z myślą o kobietach w każdym wieku.

Nawilżanie i obkurczanie pochwy

Trudny poród, menopauza często niekorzystanie wpływają na strefą intymną. Pochwa staje się „luźna”, sucha co zmniejsza przyjemność z życia seksualnego. W Centrum DER-MED znamy rozwiązanie tego problemu! Laser MonaLisa Touch pozwala nawilżyć, obkurczyć i zrewitalizować strefę intymną. Dzięki emitowaniu specjalnej wiązki, głowica lasera pobudza produkcję nowego kolagenu. Już jeden zabieg poprawi Twój komfort intymny oraz jakość życia seksualnego.

Labioplastyka warg sromowych

Przerost, asymetria warg sromowych są powodem kompleksów wielu kobiet. Dzięki współczesnej medycynie można zmienić wygląd miejsc intymnych. W Centrum DER-MED wykonujemy zabieg labioplastyki czyli laserowej korekcji warg sromowych światowej klasy laserem MonaLisa Touch. Zabieg jest mniej inwazyjny w porównaniu do chirurgicznego. Labioplastyka nie wymaga także hospitalizacji, a okres gojenia jest dużo krótszy. Labioplastyka jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą cieszyć się wyglądem miejsc intymnych oraz odzyskać pewność w życiu seksualnym. Zabieg wykonuje doświadczony lekarz ginekolog.

Usuwanie kłykcin kończystych

Kłykcin kończyste czyli tzw. brodawki płciowe są zmianami powstającymi w obrębie miejsc intymnych oraz odbytu. Jest to schorzenie wywołane przez wirus HPV. Metod leczenia zmian jest kilka począwszy od farmakologii. Uznaje się jednak, że najskuteczniejsza jest metoda laserowa. Nie tylko jeżeli chodzi o efekty leczenia, ale o zminimalizowanie nawrótu zmian. W Centrum DER-MED zabieg laserowego usunięcia kłykcin wykonuje doświadczony lekarz. Gwarantuje to odpowiednią diagnostyką oraz przebieg i efekty zabiegu.

Wybielanie okolic intymnych

Ciemniejszy kolor skóry w miejscach intymnych można skutecznie rozjaśnić laserem. Skóra zyskuje delikatniejszy odcień oraz staje bardziej jędrna oraz napięta. W Centrum DER-MED wykonujemy zabieg laserem MonaLisa Touch.

Videodermatoskopia – badanie znamion

Ultranowoczesne, precyzyjne badanie zmian barwnikowych? Videodermatoskopia FotoFinder! Pozwala nie tylko ocenić czy tzw. pieprzyk jest zmianą złośliwą, ale i śledzić jego rozwój w czasie. Dodatkowo, videodermatoskopia umożliwia wychwycenie nowych zmian na całym ciele.

Usuwanie zmian skórnych

Zmiany skórne różnego rodzaju można usunąć laserowo lub chirurgicznie. O wyborze odpowiedniej metody decyduje lekarz podczas konsultacji. Metoda dobierana jest tak by była jak najbardziej bezpieczna oraz odpowiednia do konkretnej zmiany.

Usuwanie chirurgiczne zmian skórnych

Niekiedy niepokojące zmiany skórne trzeba usunąć skalpelem. W Centrum DER-MED ten rodzaj zabiegu wykonuje chirurg. Zmiana jest usuwana dokładnie, starannie w odpowiednich warunkach oraz przy użyciu sterylnych narzędzi. Pobrany wycinek można wysłać do badania histopatologicznego.

Usuwanie laserowe

Laserowe usunięcie zmian skórnych uważa się za najmniej inwazyjne oraz takie, które nie pozostawia śladów. W Centrum DER-MED zabieg ten wykonuje lekarz dermatolog. Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikacyjną.

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia powstają na wskutek działania promieniowania uv na powierzchnię skóry. Najczęściej pojawiają się na twarzy, gdyż to miejsce najtrudniej ochronić przed słońcem, oraz na dłoniach. Dzięki zaawansowanym technologiom można je skutecznie usunąć.

Skleroterapia – bezoperacyjne usuwanie żylaków

Żylaki to nie tylko problem estetyczny, ale i zdrowotny. Na szczęście można z nim walczyć bezoperacyjnie! Skleroterapia jest skutecznym sposobem usunięci żylaków. Polega na ostrzyknięciu ich specjalnym preparatem. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani nie wyłącza z życia zawodowego.

Linerase – odmładzająca moc kolagenu

Kolagen jest „rusztowaniem” dla naszej skóry. Gdy z biegiem czasu zaczyna go ubywać skóra traci na jędrności. Co wtedy? W Centrum DER-MED wykonujemy zabieg Linerase, który w naturalny sposób pobudza produkcję włókien kolagenowych. Preparat podaje się w formie iniekcji. Jest w 100 proc. bezpieczny. Za swoją skuteczność Linerase otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Sunekos – system regeneracji macierzy pozakomórkowej

Sunekos to coś więcej niż zabieg! To system pozwalający na bioregenerację skóry dzięki odbudowie macierzy pozakomórkowej. SUNEKOS głęboko nawilża, rozjaśnia skórę, ujędrnia oraz wygładza zmarszczki. Można stosować go także przeciwstarzeniowo. Efekt liftingu widoczny jest zaraz po zabiegu. Preparat zawiera w sobie aminokwasy oraz kwas hialuronowy.

Ellanse – wypełnienie i stymulacja kolagenu

Ellanse to rewolucyjny preparat z zakresu medycyny estetycznej. Nie tylko pozwala wypełnić zmarszczki, ale i biostymuluje produkcję kolagenu. Dzięki podwójnemu działaniu 2w1 daje świetne rezultaty! Twarz wygląda naturalnie i cały czas jest pobudzana do odnowy.

Blefaroplastyka – Laserowa Korekcja Powiek

Blefaroplastyka laserowa to mało inwazyjny zabieg korekcji opadania oraz usunięcia nadmiaru skóry powiek górnych. Problem ten dotyka zarówno kobiet i mężczyzn. Wskazania do zabiegu blefaroplastyki można podzielić na dwie kategorie – estetyczną i zdrowotną. Ta pierwsza obejmuje tzw. smutny wyraz twarzy, starszy wygląd, druga – to ograniczenie pola widzenia. Bleafroplastyka laserowa jest zabiegiem szybkim, bezpiecznym, dający trwały efekt oraz nie wymagającym hospitalizacji. Po zabiegu twarz wygląda na młodą, wypoczętą, a pole widzenia nie jest ograniczone.

Leczenie nadpotliwości

Spocone pachy (i plama na koszuli), wilgotne dłonie (i krępujące podanie ręki) to kłopot dla wielu osób – kobiet i mężczyzn. Jak wiadomo antyperspiranty nie zawsze się sprawdzają. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. W Centrum DER-MED lekarze wykonują zabieg usuwający problem nadpotliwości dłoni, stóp i pach. Ostrzykują te miejsca toksyną botulinową. Takie rozwiązanie daje efekty na dłuższy czas i sprawdza się w sytuacjach stresowych. Więc i Ty nie czekaj. Umów się na zabieg jeżeli problem potu nie jest Ci obcy.

Przebarwienia na twarzy, blizny, rozstępy – laser ablacyjny

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarzy z Centrum DER-MED można skutecznie usunąć blizny różnego rodzaju (także potrądzikowe oraz po cięciu cesarskim), przebarwienia oraz nielubiane rozstępy. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Centrum DER-MED ma doświadczenie w laseroterapii od 1999 r.

Fotoodmładzanie, wyrównanie kolorytu – Dye-VL Alma Harmony XL PRO

Fotoodmładzanie jest jedną z metod poprawy jakości skóry. W Centrum DER-MED zabieg wykonujemy nowoczesnym laserem Alma Harmony XL PRO. Pozwala on osiągnąć doskonałe rezultaty. Dodatkowo zabieg jest komfortowy oraz bezpieczny. Dzięki fotoodmładzaniu skóra staje się piękniejsza, kolagen pobudzony, przebarwienia zniwelowane, a koloryt równomierny. Fotoodmładzanie sprawia także, że zmarszczki są mniej widoczne. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Mamy doświadczenie od 1999 r.

Usuwanie tatuaży – Q-SWITCH Alma Harmony XL PRO

Niechciana pamiątka z czasów młodości? A może brak umiejętności tatuażysty? Powód nie zawsze ma znacznie. Ważne, że niechciany tatuaż można usunąć. Z pomocą przychodzi laser Alma Harmony XL PRO i specjalna głowice Q-switch! W Centrum DER-MED zabieg ten wykonuje doświadczony dermatolog. Ilość zabiegów uzależniona jest od koloru, wielkości, miejsca i głębokości (w skórze) na jakiej jest tatuaż. Usuwanie tatuażu wykonuje się w znieczuleniu miejscowym by jak najbardziej podnieść komfort zabiegu.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Nie każdy makijaż trwały brwi spełnia nasze oczekiwania. Na szczęście jest skuteczna metoda jego rozjaśnienia lub usunięcia. Dzięki platformie Alma Harmony XL PRO i głowicy Q-switch możesz to zrobić już dziś. Umów się na konsultację z naszą linergistką. Zapraszamy