• English

Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe

Laseroterapia to obecnie najbardziej dynamiczna i uznawana za najmniej inwazyjną z dziedzin medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabiegi laserowe pozwalają na szybkie i bezpieczne skorygowanie niedoskonałości skóry twarzy i ciała.

Sprawdź nasze zabiegi!

Zamykanie naczynek na twarzy i nogach – Alma Harmony XL PRO

Pękające naczynka na twarzy i nogach są często zmorą wielu osób. Stanowią nie tylko problem estetyczny, ale i mogą być początkiem rumienia na twarzy czy żylaków na nogach. W Centrum DER-MED skutecznie i bezpiecznie zamykamy naczynka. Nasi lekarze pracują na nowoczesnym laserze Alma Harmony XL PRO. Dzięki zastosowanym technologiom czas zabiegu jest krótki, dodatkowo chłodząca końcówka poprawia komfort i odczucia pacjenta. Skuteczność zabiegów widoczna jest już po pierwszym zabiegów.

Odmładzanie twarzy, dłoni, dekoltu – ClearLift Alma Harmony XL PRO

Zabieg laserowy o każdej porze roku? Oczywiście! Zapraszamy do Centrum DER-MED gdzie wykonujemy odmładzający zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL PRO. Pozwala on nie tylko ujędrnić, napiąć skórę, ale i rozjaśnić przebarwiania i plamy posłoneczne, zamknąć rozszerzone pory. Jednym słowem nasza skóra odzyska blask! Co istotne można wykonać go na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach. Zabieg wykonują doświadczeni lekarze oraz kosmetolodzy. ClearLift jest idealny nawet dla wrażliwej skóry przy ustach czy oczach.

Resurfacing – odbudowa skóry laserem ablacyjnym

Laser ablacyjny ma wszechstronne zastosowanie w medycynie laserowej. Pozwala nie tylko poprawić jakość skóry, wyrównać koloryt, napiąć skórę, odświeżyć, ale także świetnie sprawdzają się przy usuwaniu blizn (także potrądzikowych) oraz rozstępów. Laser ablacyjny jest laserem o mocnym działaniu. Można wykonać nim resurfacing czyli dogłębną przebudową skóry. O doborze parametrów i mocy lasera decyduje lekarz po konsultacji.

Przebarwienia na twarzy, blizny, rozstępy – laser ablacyjny

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarzy z Centrum DER-MED można skutecznie usunąć blizny różnego rodzaju (także potrądzikowe oraz po cięciu cesarskim), przebarwienia oraz nielubiane rozstępy. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Centrum DER-MED ma doświadczenie w laseroterapii od 1999 r.

Fotoodmładzanie, wyrównanie kolorytu – Dye-VL Alma Harmony XL PRO

Fotoodmładzanie jest jedną z metod poprawy jakości skóry. W Centrum DER-MED zabieg wykonujemy nowoczesnym laserem Alma Harmony XL PRO. Pozwala on osiągnąć doskonałe rezultaty. Dodatkowo zabieg jest komfortowy oraz bezpieczny. Dzięki fotoodmładzaniu skóra staje się piękniejsza, kolagen pobudzony, przebarwienia zniwelowane, a koloryt równomierny. Fotoodmładzanie sprawia także, że zmarszczki są mniej widoczne. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Mamy doświadczenie od 1999 r.

Usuwanie tatuaży – Q-SWITCH Alma Harmony XL PRO

Niechciana pamiątka z czasów młodości? A może brak umiejętności tatuażysty? Powód nie zawsze ma znacznie. Ważne, że niechciany tatuaż można usunąć. Z pomocą przychodzi laser Alma Harmony XL PRO i specjalna głowice Q-switch! W Centrum DER-MED zabieg ten wykonuje doświadczony dermatolog. Ilość zabiegów uzależniona jest od koloru, wielkości, miejsca i głębokości (w skórze) na jakiej jest tatuaż. Usuwanie tatuażu wykonuje się w znieczuleniu miejscowym by jak najbardziej podnieść komfort zabiegu.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Nie każdy makijaż trwały brwi spełnia nasze oczekiwania. Na szczęście jest skuteczna metoda jego rozjaśnienia lub usunięcia. Dzięki platformie Alma Harmony XL PRO i głowicy Q-switch możesz to zrobić już dziś. Umów się na konsultację z naszą linergistką. Zapraszamy