• English

Ujędrniający masaż twarzy źródłem pięknej i zdrowej cery!

Ujędrniający masaż twarzy źródłem pięknej i zdrowej cery!

W ciągu codziennych obowiązków, pędu oraz większych lub mniejszych stresów, zapominamy o odpoczynku i odpowiedniej pielęgnacji skóry, której wygląd w dużej mierze świadczy o własnym samopoczuciu.

To właśnie na twarzy widać całe zmęczenie, stres, brak odpoczynku i snu. Często także odpowiednie płyny oczyszczające bądź kremy nawilżające nie są w stanie całkowicie zredukować opuchniętej, wiotkiej i szarej cery. Istnieje jednak metoda, która w szybki i przyjemny sposób przyniesie spektakularne efekty!

Endermolift – ujędrnienie i modelowanie

W naszym Centrum DER-MED dokładamy wszelkich starań, aby wzbogacić ofertę o coraz to lepsze metody zabiegów dla naszych Pacjentów. Chcemy, aby każda kobieta przekraczając próg naszych gabinetowych drzwi poczuła się jeszcze piękniej i młodziej. Obecnie jednym z najprzyjemniejszych zabiegów, służących do pielęgnacji, a także relaksu i całkowitego odprężenia jest masaż twarzy, który wykonuje nasz adekwatnie wyspecjalizowany personel. Przebiega on za pomocą urządzenia Endermolift, który posiada specjalną głowicę, służącą do pobudzenia produkcji kolagenu oraz elastyny działając wyraźnie przeciwstarzeniowo. Oprócz ujędrniania i relaksu masaż urządzeniem Endermolift serwuje nam dodatkowy lifting przy równoczesnym modelowaniu konturów twarzy. Jest to więcej niż zwykły zabieg, podczas sesji zapomnisz o wszystkich troskach, odpoczniesz i nabierzesz więcej sił oraz witalności na kontynuowanie swoich codziennych obowiązków.

Jak wygląda zabieg masażu twarzy?

Masaż twarzy jest całkowicie bezinwazyjny oraz nie narusza naturalnego napięcia naskórka. Urządzenie Endermolift posiada swoją specjalną głowicę, która precyzyjnie zasysa fałdy skóry stymulując jej mikrokrążenie przy równoczesnym relaksacyjnym jej masażu. Mikroimpulsy przesyłane do fibroblastów znajdujących się w naskórku, pobudzają produkcję kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu. Moc pracy urządzenia dobierana jest indywidualnie do każdego Pacjenta, tak aby w odpowiedni sposób wykonać możliwie jak najlepszy masaż, lifting oraz ujędrnienie. Do samego zabiegu nie jest wymagane specjalne przygotowanie. Jeśli zdecydujesz się na taki masaż, skonsultuj się z naszymi specjalistami w celu ustalenia typu skóry oraz Twoich osobistych wymagań co do obszaru zabiegowego i efektu po.

Efekty zabiegu

Zabieg masażu urządzeniem Endermolift wykonuje się na różnych obszarach, między innymi jest to twarz, szyja, dekolt i biust poprawiając jędrność i witalny wygląd tych partii ciała. Służy on do precyzyjnego zagęszczenia i rozświetlenia skóry, aby mogła uzyskać miano zdrowej, młodej i wypoczętej. Dodatkowo na skórze wykonuje się delikatny lifting przy równoczesnym wygładzeniu zmarszczek dzięki odpowiedniemu nawodnieniu skóry. Masaż ten wyraźnie zaznacza kontury twarzy oraz pobudza produkcję kwasu hialuronowego. Stymuluje również metabolizm, działanie układu limfatycznego oraz przyspiesza proces oczyszczania organizmu z niepotrzebnych toksyn – a to wszystko zasługa drenażu limfatycznemu wykonywanemu w trakcie zabiegu.

Kiedy nie jest wskazany masaż urządzeniem Endermolift?

Nasi specjaliści szczególnie odradzają wykonywanie masażu w trakcie przebywania chorób autoimmunologicznych czy posiadania zaognionych lub niezagojonych stanów zapalnych na skórze. Wirus opryszczki, choroba nowotworowa, bielactwo czy wykonywane operacje plastyczne w okresie 6 miesięcy wstecz również uniemożliwiają wykonanie zabiegu urządzeniem Endermolift. Jeśli zaś nie posiadasz żadnych z wyżej wymienionych przeciwwskazań, nie ma powodu by rezygnować z takiej wspaniałej możliwości poprawienia stanu swojej skóry i dodatkowego relaksu!

Zobacz nasze pozostałe oferty zabiegów kosmetycznych na twarzy i wybierz idealną metodę dla siebie!