• English

Korekcja odstających uszu oraz rekonstrukcja płata ucha

poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

Wygląd ucha pod kontrolą

Jeżeli kogoś z Was, gdy byliście małymi dziećmi, mama zmuszała do chodzenia w "opaskach", to pewnie chodziło o... odstające uszy. Niektórym opaska z czasów dziecięcych pomogła, a u innych problem pozostał. Co teraz możemy z tym zrobić?

W Centrum DER-MED przeprowadzamy korekcję odstających uszu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 60-90 min. Wykonujący go chirurg modeluje chrząstkę małżowiny, a następnie zakłada stabilizujące szwy. Z racji tego, że zabieg jest małoinwazyjny - nie wymaga hospitalizacji i pacjent może bezpiecznie wrócić do domu. Po 7-14 dniach odbywa się konsultacja kontrolna oraz zdjęcie szwów. Termin kontroli umawiamy zawsze indywidualnie. Bardzo ważne jest by w czasie wskazanym przez lekarza, zwykle jest to na początku całą dobę później tylko na noc, nosić specjalną medyczną opaskę uciskową.

Zabieg korekcji małżowin usznych nie jest jedynym wykonywanym przez naszych chirurgów w obrębie ucha. Rekonstrukcja rozerwanego płatka uch lub rozciągnięciu go przez tzw. tunle, to kolejny zabieg, który ma na celu poprawę naszych uszu. Chirurg opracowuje koniec płatka tak by miał wygląd jak najbardziej zbliżony do nieuszkodzonego, prawidłowego płatka.

SZCZEGÓŁY KOREKCJI USZU

Koszt:  od 2500 do 5000 zł
Czas: 60-90 minut
Znieczulenie: tak
Specjalista: lek. Małgorzata Ozaist

SZCZEGÓŁY REKONSTRUKCJI ROZERWANEGO PŁATKA UCHA

Koszt: 500 - 1000 zł
Czas
Znieczulenie: tak
Specjalista: lek. Małgorzata Ozaist

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 32 201 02 65 lub napisz e-maila na adres [email protected]