• English

Liposukcja wodna Body Jet

poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

Odsysanie tkanki tłuszczowej

Liposukcja to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii estetycznej od wielu lat. Swoją pozycje zawdzięcza przede wszystkim skuteczności w modelowaniu ciała oraz usuwaniu tkanki tłuszczowej. Najczęstsze powierzchnie ciała, na których wykonuje zabieg to uda, pośladki oraz brzuch.

Co wyróżnia liposukcję Body Jet?

Body Jet to jedyne na świecie urządzenie, które wykorzystuje unikalną metodę roztworu wodnego WAL (z ang. Water-Jet Assisted Liposuction). Strumień wodny pozwala uwolnić komórki tłuszczowe od tkanki łącznej nie uszkadzając innych tkanek. Następnie tłuszcz jest usuwany kaniulą z organizmu. Usuwanie tłuszczu metodą liposukcji wodnej daje doskonałe rezultaty zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Dodatkowo Body Jet pozwala na transplantację tkanki tłuszczowej – małych i dużych objętości. Odessane komórki tłuszczowe są niemal nieuszkodzone i zachowują pełną przeżywalność, przez co są najlepszym naturalnym materiałem wypełniającym,  który może posłu­żyć do powięk­sza­nia i mode­lo­wa­nia piersi, pośladków.
Zabieg reim­plan­ta­cji prze­pro­wa­dza się w znie­czu­le­niu miej­sco­wym, pod­czas jed­nej sesji ope­ra­cyj­nej połą­czo­nej z odsy­sa­niem tkanki tłuszczowej.

JAK WYGLĄDA ZABIEG LIPOSUKCJI BODY JET?

Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego chirurga w znieczuleniu miejscowym. Za pomocą kaniuli w wybrany obszar ciała zostaje podany specjalny roztwór wody mający na celu rozluźnieniu komórek tłuszczowych. Następnie komórki są odsysane wraz z płynem za pomocą tego samego urządzenia oraz kaniuli. Co ważne, urządzenie Body Jet odsysając tłuszcz jednocześnie aplikuje do organizmu leki uśmierzające ból, dzięki czemu jakikolwiek dyskomfort praktycznie nie występuje.
Dodatkowo, ani podczas podawania płynu ani odsysania nie zostają uszkodzone sąsiadujące tkanki czy naczynia krwionośne.

CZYM JEST REIMPLANTACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ?

 Body Jet pozwala na transplantację tkanki tłuszczowej – małych i dużych objętości. Odessane komórki tłuszczowe są niemal nieuszkodzone i zachowują pełną przeżywalność, przez co są najlepszym naturalnym materiałem wypełniającym,  który może posłu­żyć do powięk­sza­nia i mode­lo­wa­nia piersi, poślad­ków.
Zabieg reim­plan­ta­cji prze­pro­wa­dza się w znie­czu­le­niu miej­sco­wym, pod­czas jed­nej sesji ope­ra­cyj­nej połą­czo­nej z odsy­sa­niem tkanki tłuszczowej.
Reimplantacja tkanki jest dodatkowym zabiegiem osobno wycenionym przez lekarza.

ZALETY LIPOSUKCJI BODY JET

 • mniejsza inwazyjność w porównaniu do tradycyjnej liposukcji
 • możliwość odessania nawet do 5 litry tkanki tłuszczowej na 100 kg masy ciała
 • wysoka precyzyjność
 • mniejsza bolesność ora ilość skutków ubocznych
 • krótki okres rekonwalescencji
 • możliwość reimplantacji odessanego tłuszczu

PRZECIWWSKAZANIA

  • nie­le­czona cukrzyca
  • nadciśnienie
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • cho­roby serca
  • nie­wy­dol­ność wątroby
  • stany zapalne

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: od 3500 zł
Możliwość płatności w systemie ratalnym efimea
Ostatecznej wyceny dokonuje lekarz chirurg
Czas trwania: ok 2 godz.
Znieczulenie: tak, miejscowe
Specjalista: lek. med. Robert Wilk

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 32 201 02 65 lub napisz e-maila na adres [email protected]