• English

Makijaż permanentny brwi, oka, ust

poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

Makijaż trwały – idealnie, naturalnie, pięknie

Makijaż permanentny - każdy słyszał, nie każdy jednak wie na czym polega jego fenomen. Zapewniamy, że warto poznać jego niewątpliwe zalety i dowiedzieć się o tym zabiegu więcej.

Po pierwsze - makijaż permanentny ma zawsze na celu podkreślenie naszej urody. Nie zmianę, ale podkreślenie - koloru ust, linii i kształtu brwi, zagęszczenia optycznie naszych rzęs. I dobrze wykonany makijaż taką rolę właśnie spełnia. Kobieta czuje się w nim piękna - zawsze. Na basenie, podczas spotkanie służbowego i na randce.

Po drugie - makijaż musi pasować do nas, naszego typu urody. To bardzo ważne. Choć patrząc na niektóre efekty "pracy", mamy wątpliwości do tego czy każda linergistka to rozumie. W Centrum DER-MED makijaż permanentny wykonuje linergistka, która nie tylko posiada umiejętności "techniczne", ale i zmysł estetyczny - tak ważny w przypadku makijaży trwałych. Bo wierzcie nam na słowo (nie sprawdzajcie), że będąc delikatną blondynką nie można mieć czarnych brwi.

Po trzecie - kolor makijażu musi zostać indywidualnie dobrany. Ta sama zasad dotycz także kształtu (najważniejszy przy brwiach). To kolejny bardzo ważny punkt i może się powtórzymy, ale... makijaż musi do nas pasować. I to dopasowanie osiągniemy tylko jeżeli podejdziemy do każdej pani indywidualnie. My w Centrum DER-MED to wiemy.
Dodatkowo pracujemy na sprawdzonych barwnikach, które gwarantują nie tylko bezpieczeństwo i trwałość, ale także i efekty zadowalające najbardziej wymagające kobiety.

Po czwarte - makijaż trwały pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć znikającego makijażu w najbardziej nieodpowiednim momencie :). Punkt bardzo ważny dla "śpiochów" i osób, które nie lubią poświęcać czasu na codzienne malowanie.

Tak w skrócie wygląda opis makijażu permanentnego i jego zalet. Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji zapraszamy na bezpłatną konsultację z doświadczoną linergistką.

 

EFEKT ZABIEGU

  • nadanie koloru oraz kształtu łukom brwiowym,
  • widoczny kontur ust oraz nadanie im soczystego koloru,
  • podkreślenie koloru oraz kształtu oczu dzięki kreseczkom na powiekach,
  • nadanie twarzy głębi i wyrazistości.

ATUTY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

  • podkreślenie naturalnej urody,
  • idealne rozwiązanie dla osób aktywnych – makijaż nie rozmazuje się,
  • idealne rozwiązanie dla osób mających alergie na kolorowe kosmetyki,
  • pozwala zaoszczędzić czas.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: od 400 zł
Czas trwania: od 60 min
Znieczulenie: miejscowe
Forma: w cenie zabiegu dodatkowe uzupełnienie do miesiąca
Specjalista: Agata Pawlik

SPECJALISTYCZNE KONSULTACJE PRZED ZABIEGIEM

Każdorazowe wykonanie makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej skóry głowy oraz brodawki sutkowej w Centrum DER-MED poprzedzone jest darmową konsultacją specjalistyczna z linergistką. Podczas spotkania wspólnie omawiana jest metoda, kolor czy kształt poszczególnych elementów makijażu, które chcecie Państwo wykonać. Zapraszamy!

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 32 201 02 65 lub napisz e-maila na adres [email protected]