• English

Mikropigmentacja medyczna

poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

Mikropigmentacja medyczna brodawki sutkowej oraz skóry głowy

Mikropigmentacja medyczna (inne nazwy tatuaż medyczny, makijaż medyczny) to grupa zabiegów, które mają na celu wizualne odtworzenie lub zrekonstruowanie obszarów ciała takich jak brwi, włosy na głowie oraz brodawki sutkowe.
Zabiegi polegają na podaniu barwnika w zmienione miejsce za pomocą specjalnych igieł. Przypomina to w dużym uproszczeniu tatuowanie. Jednak ten zabieg jest poważniejszy, a jego cel nie jest tylko estetyczny. Mikropigmentacja medyczna ma także na celu zwiększenie samooceny i pozbycie się kompleksów, a nie tylko poprawienie wyglądu.

Mikropigmentacja medyczna - dodatkowe informacje

Zabiegi wizualnego odtworzenia włosów oraz brodawki sutkowej można wykonać zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
W przypadku włosów - u kobiet możemy optycznie zagęścić długie włosy, zatuszować "prześwity". U mężczyzn - zatuszować zakola lub stworzyć na głowie "krótko ostrzyżoną fryzurę".  Oby dwa zabiegi dają świetne i naturalne efekty.

W przypadku brodawki sutkowej zabieg wykonuje się najczęściej po mastektomii lub gdy jedna z brodawek jest niesymetryczna/ma inny kolor lub nie widoczną otoczkę. W przypadku mężczyzn - gdy dojdzie do urazu i brodawka zostaje zniekształcona.

Pamiętajmy, że decydując się na zabieg mikropigmentacji medycznej zawsze wybierajmy sprawdzone miejsca oraz wyszkolonych specjalistów. Zapraszamy na konsultacje.

 

MOŻLIWOŚCI ZABIEGU

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 32 201 02 65 lub napisz e-maila na adres [email protected]