poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 20 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg

Zobacz specjalistów

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

W Centrum DER-MED wykonujemy przedłużanie rzęs metodą 1:1 oraz objętościową 8D z wykorzystaniem nowoczesnej metody Nouveau Lashes, która pozwala w zupeł­nie nowy spo­sób prze­dłu­żyć, zagę­ścić i pogru­bić Twoje wła­sne rzęsy. Ich regularne uzupełnianie pozwoli cieszyć się długimi i bardziej gęstymi rzęsami przez dowolny czas. Rzęsy są wodoodporne, lekkie i nie odkształcają się podczas użytkowania.

Produkt daje poczucie komfortu dzięki jego lekkości, bezpiecznej aplikacji, która nie niszczy rzęs. Dzięki swej elastyczności, nie wymagają użycia zalotki.

EFEKT ZABIEGU

  • dłuż­sze, bar­dziej gęste rzęsy
  • zalotne spojrzenie
  • efekt naturalnych rzęs
  • utrzymanie permamentnego podkręcenia
  • oszczędność czasu - nie trzeba codziennie nakładać maskary
  • rzęsy są piękne o każdej porze dnia

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: pierwsza aplikacja 349zł, dopełnienie 160 - 200 zł
Czas: około 2,5h
Częstotliwość: uzupełnianie co 2 -3 tygodnie
Specjalista: Sybilla Kawka

JAK DBAĆ O
SECRET LASHES?

Dla trwałego efektu przez 48 godzin po zabiegu należy pamię­tać, aby uni­kać kon­taktu rzęs z cie­płą i zimną wodą, nie korzy­stać z basenu, sola­rium ani sauny. Nie pocie­rać oczu, nie doty­kać, nie malo­wać tuszem.

Nosząc Secret Lashes nie musisz zmie­niać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, cie­pło. Można więc z nimi pły­wać, kąpać się, ćwi­czyć, opa­lać i pła­kać. Rzęsy Secret Lashes należy szczot­ko­wać rano i wie­czo­rem szczo­teczką dostępną we wszyst­kich auto­ry­zo­wa­nych salonach.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • cho­roby aler­giczne oczu
  • brak natu­ral­nych rzęs
  • zespół suchego oka
  • zapa­le­nie spojówek

Przedłużanie rzęs metodą objętościową

W naszej ofercie znajdziesz również przedłużanie metodą objętościową, która została stworzona dla osób o bardzo rzadkich i słabych rzęsach.

Tajemnica techniki 8D polega na możliwości uzyskania efektu nawet 8-krotnego zagęszczenia bez obciążania naturalnych rzęs. Wyjątkowo lekki, a jednocześnie gęsty wachlarz z poliestrowo- jedwabnych włókien pozwala zapomnieć o istnieniu maskary i cieszyć się zalotnym spojrzeniem, podziwianym dotąd tylko na okładkach prestiżowych magazynów lub sesjach zdjęciowych.

Długość rzęs zostaje dobrana indywidualnie, aby efekt był naturalnie piękny. Ze względu na naturalny cykl wypadania rzęs, aplikację uzupełniającą zaleca się powtarzać co około 3-4 tygodnie.

PRZED I PO

Po Po
Przed Przed

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 32 201 02 65 lub napisz e-maila na adres katowice@dermed.pl