• English

Zapomnij o maszynkach jednorazowych – wybierz depilację laserową!

Zapomnij o maszynkach jednorazowych – wybierz depilację laserową!

Każda kobieta wie, jak czasochłonne i uciążliwe jest ciągłe golenie nóg, pach czy okolic bikini. Na szczęście już w XX wieku wymyślono sposób, który pozwoliłby zaoszczędzić czas i stres.

Dzisiaj depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością, co wcale nie dziwi, bo zabieg ten naprawdę ułatwia życie! Sprawdź dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej w naszym salonie i zapomnij o codziennym używaniu maszynek jednorazowych.

Depilacja laserowa – rewolucja codzienności

Dlaczego depilację laserową można nazwać zabiegiem rewolucyjnym? Sprawdźcie trzy czynniki cechujące tę metodę depilacji!

1.Całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna

Depilacja laserowa jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym i bezpiecznym. Polega na usunięciu niepożądanego owłosienia, używając wiązki światła lasera. Wiązka wnika głęboko w skórę, co niszczy cebulkę włosa razem z jej korzeniami. Laser usuwa zbędne owłosienie, nie powodując uszkodzeń czy podrażnień skóry, co sprawia, że jest odpowiedni do depilacji miejsc intymnych czy wrażliwych, jak pachy i górna warga.

2.Nowoczesna

Pracę nad laserem do usuwania owłosienia zaczęły się już w latach 60. XX wieku, jednak pierwsze skuteczne i bezpieczne urządzenie powstało w 1983 roku. Od tamtego czasu technika usuwania włosów poprzez depilację laserową jest wciąż ulepszana. Dzisiaj ten sprzęt jest bardzo nowoczesny i zaawansowany technologicznie, co gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo. W Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED korzystamy z lasera diodowego LightSheer Duet, który daje możliwość wykorzystania dwóch głowic – małej i dużej. Dzięki temu depilacja laserowa jest jeszcze bardziej precyzyjna i możliwa do wykonania nawet na trudno dostępnych obszarach skóry. Zaletami tego modelu są:

  • certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA),
  • krótki czas trwania zabiegu,
  • brak możliwości ryzyka wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn,
  • powierzchniowe działanie, które nie narusza delikatnej struktury skóry

3.Poprzedzona konsultacją ze specjalistą

Zanim specjalista Centrum DER-MED wykona zabieg depilacji laserowej przeprowadzi konsultacje z pacjentem, podczas których oceni stan i typ skóry oraz włosa. Dzięki temu będzie mógł dobrać prawidłowe parametry lasera. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań, specjalista wykona próbę laserową.

Efekty depilacji laserowej LightSheer Duet

Depilacji laserowej mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To idealne rozwiązanie dla osób, które w skuteczny i bezpieczny sposób chcą pozbyć się niepożądanego owłosienia, oszczędzając czas i pieniądze. Na zabieg przy użyciu LightSheer Duet zapraszamy także osoby ze skórą wrażliwą, tendencją do pękających naczynek, przebarwień i wrastających włosków oraz osoby o ciemnej karnacji. Aby zabieg depilacji laserowej był jak najbardziej skuteczny, należy wykonać co najmniej trzy serie w odstępach minimum 8-10 tygodni.

Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszym Centrum DER-MED, które jest Autoryzowanym Centrum Depilacji Laserowej, a także pionierem depilacji laserowej w Polsce.