Zimno jest cool… Wiecie dlaczego?

Zimno jest cool… Wiecie dlaczego?

Jeżeli ktoś z Was do tej pory nie lubił zimna, to po przeczytaniu tego artykułu zmieni zdanie.

Dlaczego? Zimno jest podstawą kriolipolizy, czyli procesu chłodzenia, uszkadzania oraz usuwania tkanki tłuszczowej. I właśnie kriolipolizę wykorzystali producenci urządzenia CoolTech tworząc niezwykle skuteczne urządzenie do usuwania niechcianej „oponki”, podwójnego podbródka czy fałdek na udach i ramionach.

Tłuszcz czyli…

Tkanka tłuszczowa jest trzecią warstwą skóry. Znajduje się pod naskórkiem i skórą właściwą. Dokładnie w tkance podskórnej. Gdybyśmy mieli obrazowo przedstawić, jak wygląda i zachowuje się pojedyncza komórka tłuszczowa, można by ją przyrównać do balonika i jego pompowania. Otoczka komórki – to właśnie balonik, tylko w środku nie ma powietrza, a jest tłuszcz. Im więcej dostarczamy tłuszczu do organizmu, tym komórka tłuszczowa jest większa, a tym samym trudniejsza do usunięcia.

Poznaj CoolTech – sposób na usunięcie tkanki tłuszczowej

CoolTech to urządzenie pozwalające na bezinwazyjne, bezpieczne oraz bardzo skuteczne usunięcie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzięki miejscowej aplikacji specjalnych głowic (są one dostępne w trzech rozmiarach) pozwala na zmniejszenie obwodu wybranych partii ciała, takich jak brzuch, uda, kolana czy ramiona, a także na zniwelowanie podwójnego podbródka. Co bardzo ważne, zabieg ten nie wymaga powtórzeń. Mniejszą liczbą centymetrów będziemy mogli się cieszyć po pierwszym zabiegu!

Kriolipoliza CoolTech – przebieg zabiegu

Przed zabiegiem kosmetolog dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej fałdomierzem. Pozwala nam to indywidualnie dobrać parametry zabiegu, aby był jak najbardziej efektywny. Następnie zakładana jest specjalna membrana ochronna, a na nią najważniejsza część CoolTecha czyli… głowica. To ona zasysa i schładza fałd skóry do temperatury – 6 do – 8 st. C. Czas zabiegu to około 70 min., w trakcie których skóra jest schładzana, a komórki tłuszczowe skutecznie „atakowane”! W zależności od tego nad jakim obszarem pracujemy, kosmetolog aplikuje jedną, dwie lub podwójną – „double” głowicę. I tak, na brzuch zakładamy dwie głowice lub dużą głowicę, na boczki, uda, ramiona, obszar nad kolanami – tak samo, a na podbródek jedną. W czasie tych 70 min. pacjenci zwyczajnie odpoczywają. Zabieg nie jest bolesny, więc i zdarzają się drzemki. Po zabiegu kosmetolog rozmasowuje fałdy skóry. Przez kilka dni skóra będzie tkliwa, ale jest to zupełnie normalne.

Efekty zabiegu Cooltech

Teraz najważniejsze pytanie: kiedy efekty po Kriolipolizie CoolTech? Martwe komórki tłuszczowe będą stopniowo, w naturalnym procesie fizjologicznym, usuwane z organizmu. Cały proces będzie trwał kilka tygodni. Pierwsze efekty można zobaczyć już po 2-3 tygodniach.

Usunięcie tkanki tłuszczowej CoolTech – podsumowanie

  • Bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, ramion, ud (bryczesy), okolic kolan.
  • Usuwanie podwójnego podbródka.
  • Wystarczy już jeden zabieg by osiągnąć satysfakcjonujące efekty.
  • CoolTech jest idealny dla kobiet i mężczyzn.