Centrum DER-MED Facebook Instagram

lek. Agnieszka Wiernik Katowice

Więcej
lek. Agnieszka Wiernik Katowice

Gdybyśmy chcieli wskazać lekarza, który łączy w sobie empatię, doświadczenie, wiedzę oraz precyzję, to byłaby to lek. Agnieszka Wiernik. Doktor Wiernik jest chirurgiem z powołania. Jak sama mówi o sobie – chce pomagać ludziom i ulżyć im w bólu. Potrafi uspokoić pacjenta, a następnie wyciąć niepokojącą zmianę dokładnie z zachowaniem wymaganego marginesu w sposób niezwykle estetyczny. Lek. Wiernik specjalizuje się w chirurgicznych (skalpelem) usunięciach zmian na skórze – znamion barwnikowych, guzków, naczyniaków, ropni oraz wrastających paznokci.

Konsultacja z chirurgiem dziecięcym Katowice

W Centrum DER-MED możesz umówić konsultację z chirurgiem dziecięcym. Lekarz pomoże rozwiać wątpliwości dotyczące zdrowia oraz rozwoju dziecka.

Poznaj szczegóły
Twoje zdrowie Katowice

W Centrum DER-MED Katowice przyjmują doświadczeni specjaliści – dermatolodzy oraz chirurdzy. Każdy z nich ma wiedzę oraz doświadczenie w diagnostyce oraz usuwaniu zmian skórnych. Jakie zabiegi możesz wykonać w Centrum DER-MED? Kliknij w 🔍 przy zabiegu i poznaj szczegóły. ❤️ videodermatoskopię zmian skórnych czyli precyzyjne, komputerowe badanie 🔍 ❤️ laserowe usuwanie zmian skórnych 🔍 ❤️ […]

Poznaj szczegóły
Zabiegi na twarz dla mężczyzn Katowice

Pomimo, że kanony urody zmieniają się na przestrzeni lat – jedno jest niezmienne. Z brodą czy bez – mężczyzna musi być zadbany. Dobry wygląd to nie tylko dobre samopoczucie czy wyższa samoocena. To także lepszy odbiór naszej osoby przez innych – znajomych, bliskich czy osoby, z którymi jesteśmy związani zawodowo. Dobry wygląd jest także potwierdzeniem […]

Poznaj szczegóły
Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice

Chirurgia jest bardzo szeroką częścią medycyny. Dlatego w Centrum DER-MED przyjmują chirurdzy oraz chirurdzy plastyczni. Każdy z nich konsultuje do wybranych zabiegów. Pozwala nam to zapewnić najwyższą jakość usług.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice