Centrum DER-MED Facebook Instagram

lek. Agnieszka Wiernik Katowice

Więcej
lek. Agnieszka Wiernik Katowice

Gdybyśmy chcieli wskazać lekarza, który łączy w sobie empatię, doświadczenie, wiedzę oraz precyzję, to byłaby to lek. Agnieszka Wiernik. Doktor Wiernik jest chirurgiem z powołania. Jak sama mówi o sobie – chce pomagać ludziom i ulżyć im w bólu. Potrafi uspokoić pacjenta, a następnie wyciąć niepokojącą zmianę dokładnie z zachowaniem wymaganego marginesu w sposób niezwykle estetyczny. Lek. Wiernik specjalizuje się w chirurgicznych (skalpelem) usunięciach zmian na skórze – znamion barwnikowych, guzków, naczyniaków, ropni oraz wrastających paznokci.

Twoje zdrowie Katowice

W Centrum DER-MED Katowice przyjmują doświadczeni specjaliści – dermatolodzy oraz chirurdzy. Każdy z nich ma wiedzę oraz doświadczenie w diagnostyce oraz usuwaniu zmian skórnych. Jakie zabiegi możesz wykonać w Centrum DER-MED? Kliknij w 🔍 przy zabiegu i poznaj szczegóły. ❤️ videodermatoskopię zmian skórnych czyli precyzyjne, komputerowe badanie 🔍 ❤️ laserowe usuwanie zmian skórnych 🔍 ❤️ […]

Poznaj szczegóły
Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice

Chirurgia jest bardzo szeroką częścią medycyny. Dlatego w Centrum DER-MED przyjmują chirurdzy oraz chirurdzy plastyczni. Każdy z nich konsultuje do wybranych zabiegów. Pozwala nam to zapewnić najwyższą jakość usług.

Poznaj szczegóły
Chirurgiczne usunięcie zmian skórnych Katowice

Wczesne usunięcie zmiany skórnej może uchronić nas przed nowotworem. Niestety, niektóre niepozornie wyglądające pieprzyki mogą mieć cechy złośliwe. Dlatego kontroluj regularnie swoje zmiany u lekarza by w razie jakichkolwiek niepokojących objawów móc działać od razu. Chirurgiczne usunięcie zmiany daje gwarancję usunięcia pieprzyka w całości.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice