Centrum DER-MED Facebook Instagram

lek. Gabriela Jankowska-Bubel

Więcej

Lekarz medycyny estetycznej i specjalista laseroterapii z pasją i zaangażowaniem wykonujący każdy zabieg. Dzięki dużej wiedzy, doświadczeniu dr Jankowska potrafi idealnie dobrać zabieg, doradzić jak dbać o skórę po nim oraz opracować taką serię by osiągnąć pożądane efekty w możliwe najkrótszym czasie.

21. urodziny i Endermologie w super cenie!

Endermologie Alliance oraz INTEGRAL to jeden z Waszych ulubionych zabiegów modelujących ciało. Pozwala harmonijnie modelować ciało, sprawić, że poczujemy się lekko. Teraz z okazji 21. urodzin przygotowaliśmy SPECJALNĄ ofertę! Zabieg Alliance 1860 zł za 10 zabiegów! Zabieg Integral 900 zł za 10 zabiegów! Chcesz poznać więcej szczegółów KLIKNIJ TU 

Poznaj szczegóły
Świętuj z nami RABATAMI nasze 21. urodziny!

W tym roku obchodzimy 21. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy moc rabatów od 15% do 30% na Wasze ulubione zabiegi! Z racji tego, że każdy lubi lub potrzebuje innego zabiegu oferta promocyjna jest bardzo szeroka. Każdy znajdzie dla siebie zabieg. W naszej promocji urodzinowej oczywiście nie zabrakło zabiegów laserowych, które są idealne na tą porę […]

Poznaj szczegóły
Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia, plamy na skórze? Już nie! Wybierz zabieg laserowy w Centrum DER-MED i ciesz się efektami. Przebarwienia zostaną zlikwidowane lub widocznie rozjaśnione. Dzięki indywidualnie dobieranym parametrom zabiegowym zabieg będzie bezpieczny dla Ciebie.

Poznaj szczegóły
Laserowe odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni

Młodszy wygląd twarzy czy nawet dłoni? Bezinwazyjna procedura? Tak! Zabieg Clearlift to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wszechstronnego zabiegu. Clearlift rozjaśni przebarwienia, wyrówna koloryt, zniweluje drobne zmarszczki. Umów się już dziś na konsultację z naszym specjalistą.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2020 Centrum DER-MED