Centrum DER-MED Facebook Instagram

lek. Agata Kucharzewska Katowice

Więcej

Dr Agata Kucharzewska jest specjalistą dermatologiem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w terapiach łączonych, nowoczesnych i mało inwazyjnych zabiegach laserowych, w medycynie estetycznej oraz diagnostyce zmian skórnych. Dr Agata Kucharzewska pomaga także pacjentom w walce z różnymi rodzajami trądziku. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi skutecznie dobrać leczenie – miejscowe czy farmakologiczne – oraz zaproponować pielęgnacje, która wspomoże proces leczenia.
Dr Agata Kucharzewska nieustannie się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach dla specjalistów.
Pacjenci cenią ją nie tylko za wiedzę, fachowość oraz precyzję, ale i za empatię i podejście.

Tagi

dermatolog lekarz
Nici liftingujące Katowice

Lifting bez skalpela, nacięć oraz blizn? Tak! Wybierz nowoczesne i mało inwazyjne rozwiązanie jakim są nici liftingujące. Pozwalają wymodelować podbródek, linię żuchwy, zniwelować zmarszczki, a także podnieść policzki i napiąć skórę.

Poznaj szczegóły
Konsultacje wenerologiczne Katowice

Miejsca intymne są bardzo wrażliwe. Na częste ich podrażnienie, otarcia, alergie czy infekcje narażone są w równym stopniu kobiety i mężczyźni. Pojawiające się stany zapalne na skórze lub śluzówkach żeńskich oraz męskich narządów płciowych,  skórze pachwin czy wzgórka łonowego prowadzą do dyskomfortu fizycznego: ból, pieczenie czy swędzenie oraz psychicznego, który potrafi być bardzo uciążliwy. Mogą […]

Poznaj szczegóły
DERMAPEN™ 4 – mezoterapia mikroigłowa czyli regeneracja, naturalne odmładzanie skóry Katowice

DERMAPEN™ to przełomowe urządzenie do regeneracji i odmładzania skóry. Kontrolowane mikronakłuwanie w naturalny sposób stymuluje produkcję kolagenu i fibroblastów. W zależności od potrzeb skóry nasi lekarze zastosują odpowiednią ampułkę, która wzmocni efekt działania DERMAPEN™. Skóra poza biegu będziesz widocznie gęstsza i bardziej promienna.

Poznaj szczegóły
Leczenie trądziku Katowice

Każda zmiana na twarzy czy ciele powoduje u nas niepokój, a także jest przyczyną niezadowolenia z własnego wyglądu. Trądzik to najczęściej występujące schorzenie dermatologiczne, które może dotyczyć każdego, niezależnie od wieku i płci. Leczenie trądziku jest długotrwałym i złożonym procesem, jednak dzięki profesjonalistom pracującym w klinice DER-MED jest bardzo skuteczne. Dodatkową zaletą jest leczenie dobrane […]

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2022 Centrum DER-MED Katowice