Centrum DER-MED Facebook Instagram

DERMAPEN™ 4 Katowice

Więcej
DERMAPEN™ 4 Katowice

DERMAPEN™ to rewolucyjna metoda niwelowania niedoskonałości skóry. Urządzenie wykorzystuje system opatentowanych pulsujących igieł by pobudzić skórę do regeneracji i stymuluje produkcję kolagenu, fibroblastów. Ale to nie wszytsko! DERMAPEN™ to zabieg mocno spersonalizowany. By jeszcze zwiększyć jego działanie lekarz stosuje indywidualnie dobrane ampułki bogate w substancje aktywne, a pulsujące igły wprowadzają je na wybraną głębokość skóry!

Efekt? Wzmocnienie i zwiększenie gęstości skóry, spłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu i dogłębne nawilżenie.

Twoje piękno Katowice

Oferta zabiegów w Centrum DER-MED jest bardzo szeroka. Obejmuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii i chirurgii plastycznej, pielęgnacji czy modelowania sylwetki. Wśród zabiegów znajdziesz: ✨ korekcja opadającej powieki KLIKNIJ ✨ stymulatory tkankowe KLIKNIJ ✨ wypełnianie zmarszczek KLIKNIJ ✨ modelowanie ust KLIKNIJ ✨ korekcja odstających uszu KLIKNIJ ✨ przebudowa skóry laserem KLIKNIJ  ✨ labioplastyka […]

Poznaj szczegóły
DERMAPEN™ 4 – mezoterapia mikroigłowa czyli regeneracja, naturalne odmładzanie skóry Katowice

DERMAPEN™ to przełomowe urządzenie do regeneracji i odmładzania skóry. Kontrolowane mikronakłuwanie w naturalny sposób stymuluje produkcję kolagenu i fibroblastów. W zależności od potrzeb skóry nasi lekarze i kosmetolodzy zastosują odpowiednią ampułkę, która wzmocni efekt działania DERMAPEN™. Skóra poza biegu będziesz widocznie gęstsza i bardziej promienna.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice